ЦЕ EASY Життєві історії Як можна не звернути увагу, коли вона сказала, почала обговорювати, що ми неправильно спланували будинок

Як можна не звернути увагу, коли вона сказала, почала обговорювати, що ми неправильно спланували будинок

Мої батьки завжди виховували мене так, що старших треба поважати, а моя бабуся завжди вчила мене, що коли я вийду заміж, то мене якщо не з любов’ю, то з величезною повагою і вдячністю ставитися до мами чоловіка.

Так що я була налаштована саме так і поступати.Сім років тому я вийшла заміж але склалося все зовсім не так, як я думала, і далеко не з моєї вини.

Спочатку відносини зі свекрухою були натягнуті, але терпимі. Ми з чоловіком після весілля оселилися на орендованій квартирі, в цей час мої батьки будували нам будинок.

Не скажу, щоб свекруха так часто бувала в гостях, але бувала влучно — кожен раз вона знаходила, за що мені можна було б зробити зауваження, і говорила це не тільки мені, але і моєму чоловікові.

Я десь з рік терпіла і мовчала, закривала очі, але поведінка Олени Дмитрівни було просто неприпустимим. Вона могла собі дозволити перевірити пальцем пил на меблях, задирали тюль і перевіряли ступінь поливу вазонів, по кутах шукала павутину, а на кухні (коли подавався обід) перевіряла посуд на чистоту.

І це при тому, що господинею я була хорошою, мене виховала мама, у якої в будинку, як в музеї. Я від мами, звичайно, відстаю, але моя свекруха відстає на багато далі.

Перед кожними вихідними я ретельно прибираю, знаю, мами прийдуть в будь-який час. Перший час з чоловіком було важко: він не розумів, навіщо складати в шафу одяг, якщо завтра або післязавтра її можна надіти; і тим більше не розумів, навіщо щосуботи мити підлогу; перший раз він взагалі здивувався, що підлогу миється: завжди думав, що потрібно тільки пилососити.

Мої батьки зробили все для того, щоб ми швидше вселилися у власний будинок. Ми переселилися і свекруха стала у нас частим гостем. До звичних перевірок будинку додалися ще й клумби з городом.

Нещодавно я прийшла додому і побачила, що вона риється в моїй пралки зі словами: «Та я так — просто подивилася».Мені не подобається, що вона взута може пройти в спальню, а у мене дитина по підлозі повзає.

У моєї свекрухи у будинку дуже не прибрано, ну дуже. Сісти ніде, все завалено одягом, на столі в кухні місця немає для чашки, пройти ніде, так як всі крупи на підлозі біля газової плити: тут і цукор, і борошно, і все по підлозі, і хліб на підлозі біля столу.

І при цьому всьому вона приходить до мене, щоб вказати мені, що не так.На свята зібралися: мої батьки, свекруха, так би мовити, в сімейному колі. За столом Олена Дмитрівна почала обговорювати, що ми неправильно спланували будинок — зал можна було зробити менше, а кухню більше.

Потім почала обговорювати страви.На столі були голубці з квашеної капусти, так свекруха сказала, що я неправильно їх зробила, тому що до них повинні входити цілі шматочки м’яса, а я додала фарш.Моя мама глянула на мене, побачила, що я більше не витримую, і покликала мене на кухню робити чай.

– Доню, не звертай уваги, — порадила мені мама. — Вона стара жінка, ти її вже не зміниш, а от стосунки з чоловіком можеш зіпсувати.Я повернулася за стіл, почастувала чоловіка чаєм і пообіцяла, що наступного разу зроблю голубці по її рецептом.

Related Post

Зрада — це показник слабкості, бездушності й моральної бідності. І як ти її не виправдовуй, а сенс одинЗрада — це показник слабкості, бездушності й моральної бідності. І як ти її не виправдовуй, а сенс один

Кожні щасливі люди щасливі по своєму, а нещасні однаково. Мудре висловлювання, яке я зрозуміла, тільки переживши горе і здобувши щастя. Я зараз знову заміжня жінка, щаслива у шлюбі, нарешті стала

Колишній чоловік хоче щоб ми знову одружилисяКолишній чоловік хоче щоб ми знову одружилися

Я була заміжня 3 роки і 3 місяці. За цей час ми так остогидли з чоловіком одне одному, що … я навіть слова не можу підібрати для опису того, наскільки