Як можна зрозуміти те, що трапилося сьогодні? Мій кавалер безсоромно повідомив, що він «вибирає» між мною і Наталкою

Намагаюся пити гарячий чай, а саму просто трясе. Як можна зрозуміти те, що трапилося сьогодні? Мій кавалер безсоромно повідомив, що він «вибирає» між мною і Наталкою!

Познайомилися ми з Пашею три роки тому. Не скажу, що мене привабила його зовнішність, та й статки у нього, м’яко кажучи, середні. Але мені було з ним цікаво і спокійно. Рідко зустрінеш зараз хлопця, котрий любить театр, чи запросто запросить на виставку. Павло не просто поціновувач мистецтва. Він міг перетворити такий вечір на справжнє диво.

Був один неприємний момент. Мій кавалер досі живе з батьками в однокімнатній квартирі. Була нещодавно у нього в гостях. Його батьки, педагоги в минулому, інтелігенти поважного віку. Їм не під силу прогулянки, тому всю необхідну роботу, пов’язану з виходом в світ, виконує для них Павло. Зрозуміло, що залишатись у них на ніч мені було незручно. Побути наодинці у нього було неможливо. Оренда свого кута не розглядалася. Спати на чужому дивані — це не для мого нареченого.

Я також живу з мамою, жіночкою суворих правил. Вона не в захваті від сторонніх у будинку. Тато залишив маму, коли вона була в положенні. З того часу їй катастрофічно не щастило в особистому житті. Вона переконана, що «особам протилежної статі» не можна довіряти. Кожен потенційний мій суджений – людина, яка обов’язково скривдить. А мені дуже хочеться сім’ю.

І, звичайно, кохання та ласки. Тому інтимні побачення доводилося переносити до мене в кімнату. Якщо матері не було вдома, все було добре. Але, коли вона поверталася раніше, Павла супроводжували докірливі її погляди. Він намагався з нею спілкуватися, але вона завжди трималася з ним стримано.

Віддушиною були наші часті зустрічі, які відбувалися, щонайменше, п’ять разів на тиждень. Була можливість – влаштовували собі програму настрою, іноді просто гуляли. Все було на радість, принаймні для мене. Останні два місяці кількість рандеву істотно скоротилася. Та й поводиться Паша якось холодніше.

Звичайно, не може життя складатися лише з емоційних зльотів. Люди втомлюються на роботі, або можуть виникати неприємності. Але мене переконували, що все в повному порядку і під контролем. Насторожувало інше, він почав віддалятися від мене, та зрідка запрошувати кудись.

Звичайно, після трьох років наших стосунків я розраховувала на офіційне одруження, а не на охолодження почуттів. Тому зважилася поговорити з коханим, а він, особливо не відмовляючись, заявив, що ще не визначився остаточно з вибором, і перебуває в активному пошуку! Близько двох місяців тому,  у нього з’явилася ще одна панночка. Її звуть Наталія.

Вона також поділяє його пристрасть до живопису. А ще – чудово готує, дуже вміла в ліжку, і в неї є власна квартира. Назвати її ідеальним та остаточним варіантом, він теж не може. Річ у тому, що ця дівчина страждає, надмірною вагою, і йому не подобається, коли вона супроводжує його на чергову театральну прем’єру.

Крім того, вона слухає «дурну сучасну музику», і одягається без смаку. Ось так і заявив: «Ви любі мені обидві, але кожна по-своєму». Зі мною він відчуває спокій та душевну близькість, а з моєю суперницею йому дуже добре фізично. Уявляєте, прямо султан якийсь, із гаремом місцевого розливу!

Мені стало страшно, що він про такі жахливі речі говорив так незворушно, ніби розповідав про приїзд кузена в гості. Я просто вибухнула. Це називається не «вибираю», а «змінюю». І всі ці відмовки на кшталт «я нічого не обіцяв», або «ви мені обидві любі» — цілковиті дурниці! Чоловік зустрічається з жінкою три роки, й він ще не визначився?

Якщо чоловік заводить іншу, це він також не визначився? Усе він уже вирішив. Хоче користуватися панночками, які дозволяють ними користуватися. Але найгірше, що я все ще емоційно прив’язана до нього. Мені нема звідки чекати підтримки, щоб пережити своє розчарування. Думаю, що поведінка моєї мами теж вплинула на наші стосунки.

Хоча розумію, що бажання розв’язувати житлову проблему у нього не було. Ось сиджу, п’ю чай та плачу. Я вмію і хочу бути вірною, запити у мене також скромні. Що зі мною не так? Навіщо ці тестування на придатність? Можливо, розповім свою історію, і мені стане хоч трохи легше? А можливо я чекаю поради від сторонньої людини?..

You cannot copy content of this page