Як ми з чоловіком намагалися самостійно пофарбувати стіни

Давно з чоловіком мали намір зробити ремонт у квартирі. Не те щоб дуже грандіозний – так, шпалери обдерти, стіни вирівняти і рівномірно пофарбувати. Так, щоб самостійно та без втручання сторонніх людей. І справа не в тому, що грошей шкода, а просто не хочеться підлаштовуватись під чужих людей у ​​власній квартирі.

Не дивлячись на те, що навколо більш ніж достатньо будівельних магазинів, де є все, що завгодно, ми зіткнулися з незвичайною проблемою. Принаймні ні я, ні чоловік, передбачити її не могли: однакова фарба насправді не обов’язково буде однаковою.

Поясню. Нам була потрібна для стін блакитна фарба. Ні синя, ні морська хвиля нас не влаштовували, про що ми відразу ж сказали консультанту в магазині. Він нам погодився допомогти і притяг звідкись зі складу 4 банки на вигляд однакової фарби. Тобто одного й того ж виробника, в однакових банках. Подякувавши, ми з чоловіком повернулися додому і приступили до малярських робіт.

Яке ж було наше здивування, коли, відкривши другу банку, ми побачили, що фарба там зовсім не того відтінку, що була в першій. Звичайно, після нанесення її на стіну вже побачили.

Повернулися в магазин і попросили допомогти нам замінити фарбу на справді однакову. Чомусь нам зовсім не хочеться дивитися на смугасті стіни, тим більше що межа між «старим» і «новим» фарбуванням проходить саме посередині стіни на самому видному місці. Навіть не лаялися, чемно попросили, надавши, і чек, і самі банки.

Виявилося, що міняти нам нічого не будуть, фарба справді одного виробника, але із різних партій. Судячи з дати виготовлення, розливали їх на заводі майже піврічним інтервалом.

Можливо, за цей час або технологічний процес змінився, або його не надто там дотримуються. Або зберігали різні банки в різних умовах. А якщо термін придатності не закінчився, ми, як запевняють продавці, самі винні, що не додивилися і купили «кота в мішку».

Ось ще, як виявляється, буває. Мабуть, без дизайнерських студій та будівельних бригад навіть стіни пофарбувати не вдасться. Занадто це складний процес для двох непрофесіоналів, нехай і з вищою освітою.

Related Post

Чоловік відмовився від дитини і моє життя перетворилося на пеклоЧоловік відмовився від дитини і моє життя перетворилося на пекло

Мені 30 років, моїй доньці 5. Дитина була бажана, але її народження зруйнувало моє життя. Коли вона народилася, через пів року чоловік пішов і почав жити з іншою жінкою, як

Не захотів вибачитися перед батьками нареченої і тому лишив без грошей і себе, і жінкуНе захотів вибачитися перед батьками нареченої і тому лишив без грошей і себе, і жінку

Сергій і Маша жили в комуналці, адже після весілля вистачило тільки на це. Марія працювала адміністратором в одному із готелів міста, Сергій на заводі, іноді в 2 зміни, вони збирали