Як ми з чоловіком намагалися самостійно пофарбувати стіни

Давно з чоловіком мали намір зробити ремонт у квартирі. Не те щоб дуже грандіозний – так, шпалери обдерти, стіни вирівняти і рівномірно пофарбувати. Так, щоб самостійно та без втручання сторонніх людей. І справа не в тому, що грошей шкода, а просто не хочеться підлаштовуватись під чужих людей у ​​власній квартирі.

Не дивлячись на те, що навколо більш ніж достатньо будівельних магазинів, де є все, що завгодно, ми зіткнулися з незвичайною проблемою. Принаймні ні я, ні чоловік, передбачити її не могли: однакова фарба насправді не обов’язково буде однаковою.

Поясню. Нам була потрібна для стін блакитна фарба. Ні синя, ні морська хвиля нас не влаштовували, про що ми відразу ж сказали консультанту в магазині. Він нам погодився допомогти і притяг звідкись зі складу 4 банки на вигляд однакової фарби. Тобто одного й того ж виробника, в однакових банках. Подякувавши, ми з чоловіком повернулися додому і приступили до малярських робіт.

Яке ж було наше здивування, коли, відкривши другу банку, ми побачили, що фарба там зовсім не того відтінку, що була в першій. Звичайно, після нанесення її на стіну вже побачили.

Повернулися в магазин і попросили допомогти нам замінити фарбу на справді однакову. Чомусь нам зовсім не хочеться дивитися на смугасті стіни, тим більше що межа між «старим» і «новим» фарбуванням проходить саме посередині стіни на самому видному місці. Навіть не лаялися, чемно попросили, надавши, і чек, і самі банки.

Виявилося, що міняти нам нічого не будуть, фарба справді одного виробника, але із різних партій. Судячи з дати виготовлення, розливали їх на заводі майже піврічним інтервалом.

Можливо, за цей час або технологічний процес змінився, або його не надто там дотримуються. Або зберігали різні банки в різних умовах. А якщо термін придатності не закінчився, ми, як запевняють продавці, самі винні, що не додивилися і купили «кота в мішку».

Ось ще, як виявляється, буває. Мабуть, без дизайнерських студій та будівельних бригад навіть стіни пофарбувати не вдасться. Занадто це складний процес для двох непрофесіоналів, нехай і з вищою освітою.

Related Post

Андрій прийшов до мене і заявив: «Мама, виявляється, у Даші великий кредит в банку, треба його виплатити»Андрій прийшов до мене і заявив: «Мама, виявляється, у Даші великий кредит в банку, треба його виплатити»

Напевно, в житті кожної матері, яка виховує сина, одного разу прозвучать слова: «Мама, я одружуюся!». Ось і мій син підійшов до тієї межі, коли захотілося створити сім’ю. Андрію виповнилося двадцять

Зараз начебто все добре, але я знаю, що він спав з іншою дівчиною, і це на мене тиснеЗараз начебто все добре, але я знаю, що він спав з іншою дівчиною, і це на мене тисне

У моїй сповіді не буде нічого особливо оригінального. Мені 20 років. Вже 5 років я зустрічаюся з хлопцем, він старший за мене на 3 роки. Я майже з самого дитинства

Не потрібно повністю віддавати себе чоловікові або дітям – вони такої жертви ніколи не оцінятьНе потрібно повністю віддавати себе чоловікові або дітям – вони такої жертви ніколи не оцінять

У 20 я вийшла заміж, народила дитину, загалом, була гарною домогосподаркою, заощаджувала кожну копійчину, щоб чоловік закінчив академію – все для нього коханого. Адже я не тільки займалася домашнім господарством,