Як не зважати на зради чоловіка і зберегти родину? Я не хочу розлучатися, він має багато гарних якостей

Разом ми з чоловіком 7 років, одружені – 5, у нас є дитина 3 роки. Мені 31, чоловіку 29 років. У серпні він різко змінився, став грубим, висував багато претензій, звинувачень, хоча через багато місяців сам покаявся, наговорив зі зла, і так не вважає.

Після пари скандалів я вирішила дійсно змінити те, в чому була винна: ​​мало інтиму (після пологів виникли комплекси, я їх переборола), почала готувати окремо для нього (дитина алергік і я готувала те, що можна дитині – тобто мало різноманітності).

Почала більше приділяти часу йому, ніж дитині. Після цього він став спокійнішим, і все стало налагоджуватися, але про розлучення ніхто не говорив.

Минуло кілька тижнів, а його поведінка мені не давала спокою, і раптом зателефонувала його коханка (колега з роботи). Вона розповіла, що цей місяць він мені з нею зраджував. Мій чоловік казав їй, що любить її.

Я звісно мовчати не стала, він вибачився, обіцяв більше так не робити, що хоче через рік другу дитину. Казав, що намагався самоствердитись і помститися мені, що я його не ціную. Він скаржився їй, яка я погана, вона скаржилася, як їй важко після розлучення.

Я вирішила зберегти сім’ю. І почуття до нього є, і дитину він любить (як батько він дуже гарний, у той період він звичайно від дитини сильно відвернувся, але зараз все ідеально), та й стою на ногах погано – дитину через алергію в садок віддати не можу, а няня коштуватиме більше, ніж моя зарплата.

Але я не можу заспокоїтись і пережити це. Боюся повторення. За місяць моїх спроб налагодити стосунки, я схудла на 7 кг, а я й так була худа. Минуло два місяці після того, як я дізналася про зраду, і нещодавно знову бачу, як він фліртує у соцмережах з уже іншою колегою.

Я 2 роки тому бачила, що він із нею спілкується, фліртує, але тоді сприйняла це спокійно, думаючи, що він ніколи мені не зрадить. А зараз, я бачу його флірт, і мене всю розриває, не можу це прийняти.

Я йому про це говорила, він пообіцяв, що не буде, але я, розкривши листування, знову побачила їхнє спілкування (на рівні – кому, що подобається в ліжку).

Він дуже любить, щоб ним захоплювалися, бігали навколо нього — це він мені й пред’явив, як основну причину скандалу: мовляв, я не бігаю за ним. І тут я зрозуміла, якщо не з нею, то з іншою. Він завжди буде таким.

Як прийняти його і жити, не помічаючи цього флірту, і не боятися, що він знову зрадить? Він має багато хороших якостей: допомагає по дому, допомагає з дитиною, чудовий батько, але зрада все це перекреслює. Я вимотана і не знаю, як знайти сили.

Related Post

Іванко зустрів злу дівчину у якої не було поччутів, потім вона приходила до нього у снахІванко зустрів злу дівчину у якої не було поччутів, потім вона приходила до нього у снах

Ця історія про дівчинку яка не вірила в дружбу і любов. Вона завжди ходила одна і нікого до себе не підпускала. Дівчинка як завжди сиділа одна і дивилася на те як

Колишня дружина була впевнена, що моя сестра насправді коханка, навіть дивлячись на документи не вірилаКолишня дружина була впевнена, що моя сестра насправді коханка, навіть дивлячись на документи не вірила

Перший шлюб і перші висновки. Ревнощі, Отелло в спідниці. Так, була одна моя зрада. Чотири роки і все. Озираючись назад, розумію, що ревнощі були головними в цьому шлюбі. Постійно. Отелло