fbpx

Як невеликий предмет може стати прокляттям всього роду

Забобони, прикмети, притчіта інші історії, від яких мороз по шкірі, часто розповідали в школі, або за столом на святах бабусі. В них було щось таке загадкове, бо хотілося слухати і слухати. Коли розповідали, то здавалося це все так далеко і неосяжно, тому і не страшно.

Уже доросліючи розумієш, що щось містичне, магічне і потойбічне все ж є. Не всім дано це побачити, не кожен може відчути на собі, але це є, і є воно серед нас. Що ж, повернемося до цього пізніше. Зараз я хочу вас розповісти що буває, коли люди знаходять дуже цінні речі в людному місці, просто посеред дороги.

Є такі люди, які вивчають енергетику. Ось вони кажуть, що кожна річ, яка потрапляє до рук людини, або у її власність, іноді просто на очі уже заряджена енергією. Це можна зрівняти з коридором в громадському місці. Кожен прохожий, як би сильно не старався але всеодно залишить брудний слід, хоча і ненароком, але не може інакше.

З предметами відбувається те ж саме. Особливо з металами. Не дивлячись на те, що ця наука досить складна, треба розуміти, що все зв’язано з біологічним, магнітним ті іншими полями. Тому метали в першу чергу несуть собою енергетичну загрозу.

Знайшовши каблучку, сережку, монетку а чи інший предмет, треба неодмінно позбавитися його. Нехай це буде безцінний перстень, але хто зна, як доведеться за нього поплатитися.

Ні в якому разі не можна брати голими руками, без рукавиць чи бодай носовичка те, що підкинули чи знайшли. На речах енергія минулих господарів зберігається більше ніж живуть самі люди. Хто зна що в того колишнього власника прикраси.

Є прикмета, що знайшовши гроші на дорозі, значить хтось своє щастя передав,якщо згубив. Гірше коли не згубив а навмисно кинув, для того щоб і від бід таким чином позбавитися.

Саме через це кажуть, що ті гроші чи прикраси, які дісталися легко, треба витратити на щось таке ж легке. Ні в якому разі не на операцію, ліки чи кредит, не на їжу. Краще всього на розваги, на дітей, на щось, що не залишить після себе сліду.

Найменше, що може статися, коли люди підбирають чужу енергетику – у них починаються проблеми. А що ж найгірше? Поки немає цієї грані. Але перед тим як підняти все ж такі річ, варто подумати про себе, майбутніх дітей, про покоління які будуть далі. Накликати біду простіше за все. Тому не губіть, і не беріть чужого.

А чи вірите ви в такі забобони? Якщо так, опишіть, з якими історіями довелося зіштовхнутися.

Related Post

Я страшенно ненавиджу мати своєї дівчини! Це не людина, а монстр!Я страшенно ненавиджу мати своєї дівчини! Це не людина, а монстр!

З ранніх років мати (Оксана Сергіївна) поводитися зневажливо мою кохану (Таню). Як би вона не зробила – все не так. Пил на підвіконні – отримай запотиличник, суп не солоний –

facebook