fbpx

Як переконати чоловіка хоча б почати збирати на покупку квартири? Мій чоловік не з тих людей, які віддають всі гроші дружинам і знімають з себе відповідальність за домашнє господарство

Зі своїм чоловіком я знайома вже майже десять років, 3 роки з яких ми одружені. Мені 31, чоловікові 30. Відносини у нас відмінні, ми добре розуміємо одне одного, але не в усьому, звичайно, і не завжди.

Напевно, як і у всіх сім’ях, у нас є розбіжності, про деякі з яких я б хотіла розповісти в цій сповіді.

Справа в тому, що мій чоловік зовсім не думає про майбутнє. Не дивлячись на те, що у нього хороша робота з непоганим заробітком, він не прагне відкладати гроші, не хоче купувати надійні дорогі речі. І моя спроба його переконати привела до несподіваних наслідків.

Все почалося з того, що я покликала людей по посиланню на сайт, який пропонує готові новобудови в Києві. Ми живемо в столиці, але поки у нас немає свого житла – знімаємо двокімнатну квартиру, що для нас двох начебто як досить.

Але мені б хотілося подумати про майбутнє, про те, де будуть жити наші діти (про дітей чоловік поки і чути нічого не хоче, що мене теж дуже засмучує).

Мені здається, що саме час взяти іпотеку і поступово її виплачувати. Нехай нам доведеться істотно скоротити свої витрати, але ж інші сім’ї якось живуть і справляються? У будь-якому випадку, власна квартира – це важливо для сім’ї, це показник статусу і впевненість у завтрашньому дні.

Але коли я спробувала обговорити це з чоловіком, він підняв мене на сміх. Сказав, що «не хоче уподібнюватися міщанам з їх низинними інтересами», не хоче все життя на щось збирати і в усьому собі відмовляти.

Що купувати квартиру – це нерозумно і несучасно, набагато зручніше і логічніше її знімати і переїжджати ближче до місця роботи в разі потреби. Ми не посварилися, але я зрозуміла, що переконати його мені не вдасться.

Можливо, мені просто потрібна мета і покупка квартири може нею стати. Мене не радують вечері в ресторані, гарні букети і подарунки чоловіка, тому що на все це йдуть гроші. Не чиїсь абстрактні гроші, а наш з ним сімейний бюджет.

Красиве життя без планів на майбутнє і без будь-якої зрозумілої мети мені вже давно набридло. Я доросла жінка, хочу нормальну сім’ю з нормальними сімейними цінностями і звичайними для людей нашого віку і кола турботами.

Але мій чоловік все ніяк не награється і не візьметься за розум.
Оскільки у мене робота не така хороша, як у нього, я не можу наполягати і розпоряджатися сімейним бюджетом особисто.

Так він і не дозволить – мій чоловік не з тих людей, які віддають всі гроші дружинам і знімають з себе відповідальність за домашнє господарство. Це мені в ньому подобається, але іноді так хочеться стабільності, хочеться свою квартиру, своє затишне сімейне гніздечко. Невже я хочу занадто багато?

Related Post

Багатий і зрілий коханець зробив пропозицію, але мені шкода чоловікаБагатий і зрілий коханець зробив пропозицію, але мені шкода чоловіка

Все життя вибирала чоловіків старшого віку. Попадались то абьюзери, то ледарі. Завжди хотіла всіх врятувати, витягнути і виправити. Але, на щастя, я вчасно переглянула свої погляди і зустріла чоловіка –

Подруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доніПодруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доні

Моя подруга вийшла заміж. Вчора була її весілля. Я була свідком нареченої. Я в шоці. Ми з Женькою подруги з першого класу. Виросли в одному селищі. Все життя йдемо разом.

facebook