fbpx

Як помиритися з дівчиною, адже я її так люблю?

Ми познайомилися давно. І з першого нашого побачення відчули та зрозуміли, що ми те саме, що шукали так довго. Але річ у тому, що через місяць нашого знайомства я втратив роботу і дуже боявся їй про це говорити. Я планував змінити місце роботи, і на новому місці на мене чекали, але так склалося, що я потрапив у халепу. І час уже був передноворічний — подарунки, канікули.

Я знайшов непоганий підробіток на час до Нового року, і зумів вийти зі становища, добре провести Новий рік, купити хороший подарунок і їй, та її мамі, татові, братові, оскільки ми були запрошені на зустріч Нового року до них.

Але ось, свята минули, закінчилися новорічні канікули, і через те, що ми мало бачимося, вона приїжджала до мене на вихідні, з п’ятниці вечора, до ранку понеділка, я знаходив і кошти, і все інше, щоб провести наші вихідні добре. Кіно, хороші вечері при свічках, але в цей час я був у пошуках роботи, від чого сильно нервував.

І ось тільки днями підшукав щось гідне – відома у нашому місті компанія. Нехай тимчасово, щоб працюючи, продовжувати шукати безпосередньо те, що я хочу, але ми відчуваємо один одного, і часом нехай через біль, доводилося брехати, що я на роботі, і все з цього що випливає. Але погодьтеся, у будь-якої роботи має бути результат.

І ось, на ці травневі свята мала день народження, можна сказати ювілей. А я своєю чергою, не дуже акуратно ляпнув, коли вона говорила, що хоче новий айфон: «Так, люба, на день твого народження я тобі його подарую, не парся і не надумай сама його купувати». І розраховуючи на певну, так би мовити, халтуру (займаюся просуванням сайтів). І ось від дня народження ми досі і не бачилися.

Справа зовсім не в подарунку, не в увазі, а в тому, що вона дізналася, що я безробітний, їй брехав, нехай і намагався не показати свого безгрошів’я, нестабільності якоїсь. Але відсьогодні, вона просто перестала брати слухавку.

Думки одні, природно намагаюся думати лише позитивно. Друге — десь позичати грошей на подарунок, цей чортів iPhone як у її подруги, будь він не ладний, і вручити його в хорошому ресторані і все їй чесно пояснити. Остання думка — це вийти на нову роботу і з першої ж зарплати зробити попередню думку, але дуже боюся, що за цей час дуже багато може змінитися. Як помиритися з дівчиною, адже я її так люблю?

 

Related Post

У 19 років я познайомилася з Вадимом, закохалася одразу, наші відносини були казкою, але одного дня виявилося, що він одруженийУ 19 років я познайомилася з Вадимом, закохалася одразу, наші відносини були казкою, але одного дня виявилося, що він одружений

Одружений чоловік – не твій чоловік. Дорогі читачі моєї статті хочу вам розповісти історію зі свого життя, яка мене навчила надалі не будувати відносин з одруженими чоловіками. Я думаю це

За любов потрібно боротися, а за родину – тим більше!За любов потрібно боротися, а за родину – тим більше!

На дрібні інтрижки і флірт мені завжди було плювати – я впевнена в собі і не ревнива. Але несподівано чоловік сказав, що хоче розлучення. Природно, для такого рішення повинна бути