Як помиритися з дівчиною, адже я її так люблю?

Ми познайомилися давно. І з першого нашого побачення відчули та зрозуміли, що ми те саме, що шукали так довго. Але річ у тому, що через місяць нашого знайомства я втратив роботу і дуже боявся їй про це говорити. Я планував змінити місце роботи, і на новому місці на мене чекали, але так склалося, що я потрапив у халепу. І час уже був передноворічний — подарунки, канікули.

Я знайшов непоганий підробіток на час до Нового року, і зумів вийти зі становища, добре провести Новий рік, купити хороший подарунок і їй, та її мамі, татові, братові, оскільки ми були запрошені на зустріч Нового року до них.

Але ось, свята минули, закінчилися новорічні канікули, і через те, що ми мало бачимося, вона приїжджала до мене на вихідні, з п’ятниці вечора, до ранку понеділка, я знаходив і кошти, і все інше, щоб провести наші вихідні добре. Кіно, хороші вечері при свічках, але в цей час я був у пошуках роботи, від чого сильно нервував.

І ось тільки днями підшукав щось гідне – відома у нашому місті компанія. Нехай тимчасово, щоб працюючи, продовжувати шукати безпосередньо те, що я хочу, але ми відчуваємо один одного, і часом нехай через біль, доводилося брехати, що я на роботі, і все з цього що випливає. Але погодьтеся, у будь-якої роботи має бути результат.

І ось, на ці травневі свята мала день народження, можна сказати ювілей. А я своєю чергою, не дуже акуратно ляпнув, коли вона говорила, що хоче новий айфон: «Так, люба, на день твого народження я тобі його подарую, не парся і не надумай сама його купувати». І розраховуючи на певну, так би мовити, халтуру (займаюся просуванням сайтів). І ось від дня народження ми досі і не бачилися.

Справа зовсім не в подарунку, не в увазі, а в тому, що вона дізналася, що я безробітний, їй брехав, нехай і намагався не показати свого безгрошів’я, нестабільності якоїсь. Але відсьогодні, вона просто перестала брати слухавку.

Думки одні, природно намагаюся думати лише позитивно. Друге — десь позичати грошей на подарунок, цей чортів iPhone як у її подруги, будь він не ладний, і вручити його в хорошому ресторані і все їй чесно пояснити. Остання думка — це вийти на нову роботу і з першої ж зарплати зробити попередню думку, але дуже боюся, що за цей час дуже багато може змінитися. Як помиритися з дівчиною, адже я її так люблю?

 

Related Post

Нова невістка пригрозила, що зараз подзвонить кому потрібноНова невістка пригрозила, що зараз подзвонить кому потрібно

Молоде подружжя після весілля змушене було проживати з мамою чоловіка. Свекруха не любила свою молоду невістку і постійно її критикувала, хоча причин для цього не було. Дівчина працювала по дому,

Чоловік весь час розповідає про минулі відносиниЧоловік весь час розповідає про минулі відносини

Як тільки ми почали зустрічатися, чоловік став розповідати мені про свої минулі інтимні стосунки. Причому в подробицях. При мені захоплювався іншими жінками. Казала йому, що мені це неприємно. Але він