fbpx

Як позбутися від суперниці за допомогою гороскопу? Ніхто не застрахований від того, щоб потрапити в так званий любовний трикутник. У чоловіків може знайтися безліч причин, за якими вони зраджують своїм жінкам. І боротьбу з суперницею потрібно вести грамотно і виважено, вивчивши її психотип

Пропонуємо відкрити гороскоп і дізнатися, як правильно себе вести.

ОВЕН
Жінка цього типу є самовпевненою і грубуватою. Вона веде чоловіка сміливо і свавільно. Щоб позбутися від суперниці-Овна, слід вказати чоловікові на її недоліки: неможливість тримати емоції під контролем і огидну поведінку.

ТЕЛЕЦЬ
Такі суперниці вперті, обережні, тому цілеспрямовано йдуть до своєї мети, маючи чітку стратегію. У той же час вони можуть на якийсь час відійти в сторону, не проявляючи серйозності і завзятості. Це і буде ваша можливість.

БЛИЗНЮКИ
По правді кажучи, така суперниця не представляє особливої ​​загрози, оскільки не має сталість. Їй дуже швидко набридне боротися за те, що не належить їй чоловіку.

РАК
Найнебезпечнішими вважаються водні знаки. Вони є емоційними, романтичними. Навіть слабкі чоловіки поруч з такими жінками відчувають себе воістину сильними. Але під маскою беззахисною скромниці часто ховається холоднокровна і цинічна хижачка, яка не знає ні сорому, ні рамок пристойності.

ЛЕВ
Ця жінка може піти на те, щоб дістати чужого чоловіка, якщо в її житті немає благополуччя, забезпеченості і успіху. Довго не добиваючись свого, Левиця стає вульгарною і банальною. Якщо ваш чоловік звернув увагу на таку жінку, значить, вам не дістає ефектності і величі. Подивіться свіжий гороскоп на тиждень, щоб бути в курсі всіх впливів планет на ваше життя.

ДІВА
Якщо врахувати той факт, що Діви є дуже правильними, вони довго не зможуть залишатися в статусі коханки. А якщо чоловік захопився такою жінкою, швидше за все, це всерйоз і надовго.

ТЕРЕЗИ
Жінки, народжені під цим знаком, відрізняються хорошою інтуїцією. Вони не проявляють ініціативу, але в той же час вміло плетуть інтриги. Але Терези бояться претензій і з’ясування відносин, тому варто безпосередньо поцікавитися у неї, чого вона хоче від вашого чоловіка. Швидше за все, суперниця відійде в сторону, не відповідаючи на питання.

СКОРПІОН
Справжня розлучниця, яка вміє маніпулювати чоловіками. Головний недолік – меркантильність. Як тільки ваш чоловік відкриє очі, він тут же зрозуміє, чого від нього хоче коханка.

СТРІЛЬЦІ
Є найнебезпечнішими і розважливими серед інших вогненних знаків. Вони проявяють помилкове співчуття, вміння слухати і розуміти, в той же час відкрито ніколи не стануть вішатися на шию. Головне, чого хоче така жінка – дістати чоловіка і загнати його в клітку. Будьте дотепними і незалежними, щоб створити контраст.

КОЗЕРІГ
Ці жінки в крайніх випадках потрапляють в любовні трикутники. У них є чіткі плани на життя, тому до чужих чоловіків їм, як правило, немає справи.

ВОДОЛІЙ
Водоліям часто бракує дружби, тому як такої мети володіти чужим чоловіком, у них немає. Така суперниця не стане всерйоз лізти в чуже життя, особливо якщо врахувати, що вона не страждає від браку уваги.

РИБИ
Чуттєвість, ніжність, закоханність – такі риси характерні для Риб. Це ж їх слабке місце. Якщо ваш чоловік не без вашої допомоги відкриє очі, то виявиться, що він такий у неї не один.
А взагалі постарайтеся в першу чергу акцентувати увагу на своїх достоїнствах.  І тоді не доведеться звертатися до гороскопів, щоб повернути коханого.

Related Post

Боюся, що хлопець зробить мені пропозиціюБоюся, що хлопець зробить мені пропозицію

Пишу на правах повної анонімності. Мене затягує в шлюб. Бачу, що відносини йдуть до шлюбу. Хлопець вже кілька разів ставив жартома питання а-ля: “Не хотіла б взяти моє прізвище?”. Але