Як пробачити зраду дружини?

Дружина вела подвійне життя півроку. Я нічого не підозрював, але недавно дізнався. Змусив її у всьому зізнатися.

Я її дуже люблю, але не можу впоратися зі стресом і пробачити. Розлучатися не хочу, вона теж. Каже, що любить тільки мене, чи можливо таке?

Одружені 20 років. У обох це другий шлюб. Вона бачить причину в тому, що я забув про неї через свої захоплення. Звинувачує мене в тому, що часто була самотня. Але навіть розуміючи ці причини, не можу пробачити зраду. Що робити?

Геннадій, 51 рік
Можливо, вона любить тільки вас. І причини для відносин поза шлюбом були не пов’язані з почуттями до іншого чоловіка. Ви пишете, що відчуваєте стрес, і називаєте зраду зрадою. Дружина каже, що любить і не хоче розлучення. Ви знаєте її двадцять років як мінімум.

Можна все-таки припустити, що вона не бажала вам зраджувати і робити вам боляче. Таке рішення з її боку було помилкою, але щось змусило її піти на це. Самотність вона сприймала як віддалення одне від одного. Вона «вийшла» з шлюбу в цей період, і тоді склався простір для нових відносин.

Можливо, їй було складно відмовитися від цього, тому що вона сама себе відчувала відданою і покинутою. Але йти від вас не хотіла. Тому сталося те, що сталося. Пробачити можна, але не варто прагнути забути. Кожна подібна історія унікальна, і як буде в вашому випадку, складно сказати.

Це від багатьох чинників залежить: від вашої здатності прощати, від того, наскільки ви готові розуміти, що людська натура складна і іноді доводиться проходити через такі випробування. Залежить також від вашого характеру: мстиві ви, підозрілі, образливі чи ні, чи приймаєте суперечливість відносин і життя, де не все відбувається так, як нам хочеться, як нам комфортно.

You cannot copy content of this page