ЦЕ EASY Життєві історії Як швидко забути цього маминого синка?

Як швидко забути цього маминого синка?

Мати не дає своєму дорослому синові зі мною бачитися.

Спершу все було нормально. Ми знайомі вже майже два роки. Я часто була гостем у їхній родині.

Але одного разу він завалив іспит з англійської мови в інституті і мало не вилетів з нього. Винен він сам – на карантині закинув навчання і лише грав у ігри.

Справа дійшла до скандалу. Я його матері заявила, що мені не буде потрібна людина, яка нічого не досягає в цьому житті, і я не збираюся бути чийсь домробітницею.

Однак його мати звикла до свого чоловіка та сина у всьому прислухатися, повністю забезпечувати їх у побутовому та фінансовому плані. Тому чекає від мене такого ж відношення. Уявляєте!

Тепер я не можу вступити до їхнього дому і бачитися з ним. Хлопець пропонує поговорити з його мамою та сказати їй усе, що їй хочеться почути. І я в шоці. Чому я маю підлаштовуватися під чиюсь думку? Якщо це навіть моя мати.

Але через велике кохання я погодилася. Тільки нічого не змінилося. Він мені збрехав, що мати погодилася впускати мене в квартиру, і я сьогодні прийшла. Зрештою, мабуть, не за його планом.

Додому прийшов батько і спитав сина, що я тут роблю. Наче я якась дівчина на виклик, а не улюблена його сина, яку він знає і яка йому подарунки дарувала на день народження та Новий рік.

У результаті він доповів матері. Мене тут не чекали, звичайно. Мені було так прикро. Я просто кулею вилетіла з їхнього будинку. Він навіть не намагався мене зупинити і змусити батька вибачитись за такі слова.

У результаті він зателефонував мені та звинуватив у всьому і мене. Сказав, що тепер не зможе грати в комп’ютерні ігри. Я була шокована і оголосила про розлучення. Заблокувала його у всіх соц.мережах.

Розумію, що зробила правильно, бо проблеми зі своєю сім’єю він мав вирішувати сам. У цій ситуації з мене зробили крайню. Але мені так боляче і так шкода свого витраченого часу, грошей, нервів та сил.

Він нічого не зробив. Як можна було так потрапити до таких відносин? Як швидко забути цього маминого синка?

 

Related Post

Що робити, якщо невістка постійно бере твої речі без дозволуЩо робити, якщо невістка постійно бере твої речі без дозволу

Виховуючи єдиного сина, я завжди хотіла, щоб у моєму житті з’явилася дочка. Тому і плекала думку про те, що синок одружується і його обраниця стане рідною для мене. Я хотіла

Я йому сина виношувала, допомагала по роботі, прощала йому все, і тут таке!Я йому сина виношувала, допомагала по роботі, прощала йому все, і тут таке!

Я вже не знаю, що робити, і як бути? Бажання таке, що хочеться втратити пам’ять. Я дуже люблю чоловіка і завжди любила. У нас є чудова дочка, першокласниця. Чоловік дуже