Як ставитися до колишніх дружин?

Доля звела мене з розумним і добрим чоловіком. Ми одружилися минулої весни. Я була вже заміжня. Після першого шлюбу у мене склалося досить неприємне враження про всіх чоловіків. Знаєте, цей стереотип: «всі мужики  …».

Зрештою, мій колишній дозволяв собі поливати мене брудом, а також розповідати своїм родичам і нашим друзям, що я гуляюча, дурна і незграбна.

Але якось я зустріла чоловіка, який змінив мій світогляд. У нас зав’язалися стосунки з моїм колегою. Я зрозусіла, що мій новий чоловік вже був одружений і двічі.

Перший раз він одружився, коли ще навчався в коледжі. Він швидко розлучився зі своєю першою дружиною – вони навіть не прожили й року. Зі своєю другою дружиною він прожив разом 7 років. Що послужило причиною розлучення, я не знаю.

Виявилося, він підтримує зв’язок зі своїми колишніми дружинами. Декілька разів на місяць дзвонить і питає, чи потрібно їм що-небудь.

Нещодавно при мені відправив гроші однієй з колишніх дружин. Вона захворіла і попросила пару тисяч гривень. Чоловік відправив. Потім я трохи не влаштувала скандал, але мій чоловік відповів тільки, що він вірить їм, і вона обов’язково поверне гроші.

Через місяць дійсно повернула. Як і будь-яка жінка, я була погано налаштована по відношенню до цих колишніх.

Одного разу я обізвала його першу дружину. Він сказав, що хоча вони розійшлися, це не привід бути ворогами, і що не варто її так називати. Я, звичайно, надулася. Але після цих слів, я його поважаю ще більше.

Я хочу, щоб мій колишній чоловік підтримував такі ж людські стосунки зі мною. Його словоблуддя ображає мене, але в той же час я пишаюся своїм новим чоловіком, тому що він просто нормальна людина. От би всі вели себе по-людськи навіть після розлучення.

You cannot copy content of this page