fbpx

Як столична леді з провінціального хлопця зробила собі «прислугу»

Ця історія сталася в 2008 році в розпал економічної кризи. Майже щодня мої друзі і просто знайомі втрачали роботу.

Одним з таких людей, яким “пощастило” стати безробітним, виявився хороший шкільний друг. Він встиг пропрацювати близько двох місяців в будівельній організації. На цьому його трудові подвиги закінчилися і почалися подвиги любовні.

Через інтернет колишній однокласник познайомився з досить красивою дівчиною з Києва. Якийсь час листувалися. Дівчина покликала пожити і попрацювати в столиці. Він позичив грошей і рвонув підкоряти не тільки столицю, а й серце прекрасної леді.

У дівчини була своя невелика квартирка. Хлопець близько місяця знімав житло. За цей місяць встиг не тільки влаштуватися на роботу в друкарню, а й просадити абсолютно всі свої заощадження.

Добре, що відносини з дівчиною складалися досить добре і через якийсь час він уже переїхав до неї з усім своїм мізерним скарбом.

Так повелося, що майже всі гроші віддавав дівчині. Все-таки жив у неї і за комуналку не платив. Працювати доводилося часто в нічний час і продукти також купувала дівчина.

Так би воно й тривало, якби в один з робочих днів на виробництві не зробили позаплановий вихідний і всіх співробітників відправили по домівках.

Вночі він застукав дівчину з коханцем. Гнів і злість переповнювала провінціала, але навіть посваритися з коханою нормально він не зміг, так як грошей в той момент не було навіть на квиток додому.

Сказав їй, щоб так більше не робила, і що йому дуже боляче таке бачити.

Мабуть, дівчина зрозуміла, що хлопець нікуди не дінеться, бо був повністю від неї залежним. Стала користуватися становищем. Протягом місяця після інциденту на телефон у вечірній час надходили дзвінки з невідомого номера. А іноді вона йшла на ночівлю до подружки.

Ще через тиждень після ночівлі дівчини у “подружки” спекотний хлопець не витримав, зібрав речі і вирушив на вокзал. На цьому його знайомство з столицею закінчилося. До сих пір не одружився, хоча пройшло вже дев’ять років. Схоже, що і не одружиться.

Related Post

У двері постукала жінка і сказала, що принесла немовля – дочку від чоловіка ЛарисиУ двері постукала жінка і сказала, що принесла немовля – дочку від чоловіка Лариси

Ця історія почалася ще до війни. В одному селі жила сім’я. У сім’ї було троє синів. Мати їх давно вже мріяла про дочку. Але лікар їй виніс вердикт – дітей