Як тільки чоловік перестав її цікавити, він сам вирішив налагодити відносини. Вибір став між люблячим Ігорем, який готовий був прийняти її з дітьми, і чоловіком, з яким вона не могла розійтися, щось її тримало

Костя нічого не бачив окрім своєї роботи. Він був одружений закоханий і зацікавлений але роботою. Маринка ж була в декреті з дітками, різниця в них була невелика, тому вирішили старшого в садочок не віддавати, а коли менша підросте, то віддати в один і той же сад, так і час зекономиться, адже всеодно ж буде вдома поки донька хоча б до 2 років не виросте.

Костя продовжував жити, спати, і марити роботою. Він вважав себе незамінним варіантом, був досить кваліфікованим спеціалістом, тому на роботі якраз таки його поважали. Ну і як всі чоловіки, після роботи, йому безмежно хотілося поспілкуватися з друзями, випити пива, подивитися в барі футбол.

Марина довго терпіла, але була абсолютно безконфліктною, не те щоб м’якотілою, якраз таки її характеру треба було ще позаздрити, вона іноді зривалася, кричала, закатувала істерики, але це було рідко. В один момент їй це набридло, от прямо зовсім. Вона сиділа на дивані, діти бігали і перевертали будинок, Марина подумала, і вирішила піти помити голову. Абсурдно, але вона не пам’ятала коли останній раз, за всіма цими своїми турботами отак просто могла встати і помити голову. Лишила дітей в ліжечку і манежі, і незважаючи на їхні капризи пішла мити голову.

А ще через якийсь час вона вирішила раз вже голова помита, то і просушити її буде не зайвим, розчесати нормально, спреєм побризкати, укласти волосся, так для себе. Наступного дня вона в обід, коли малі поснули набрала ванну і закинула всі домашні справи, лягла в ванну, включила музику, розслабилася. Їй більше не хотілося пиляти чоловіка, вона загадала про гордість.

Ще пізніше перешила старий одяг, адже після пологів сильно схудла, чомусь заходилася активно прибирати в будинку, мити все, прати, а через сильні фізичні навантаження і худла, не тільки в вазі, але ще і підтягнулася шкіра. Розвела невеличку грядочку, там і засмагла.

Виглядала через деякий час просто приголомшливо. А ще пізніше до неї став навідуватися сусід. Нічого такого, він знав що в неї є діти і чоловік, просто то так поговорити, то до магазину разом, то ще щось. Одним словом вона сильно захопилася, якщо чоловіку було всеодно, то сусіду Ігору дуже навіть не байдуже, уже для нього вона чепурилася, більше приділяла уваги дітям та дому, почала активно працювати над собою.

Ігор запропонував Маринці зійтися, він полюбив дітей як рідних, але зустрічалися потайки, щоб сусіди не бачили, адже розголос по селу піде. Марина не знала як вчинити. Вона готова була лишити все і піти з дітьми до Ігора, але чоловік різко змінився. Не те щоб в один вечір, просто став раніше приходити, почав ревнувати до всього, частіше дзвонив їй.

Марина навмисне не сварилася з ним більше, їй хотілося з Ігорем час провести, тому сама казала чоловіку, щоб той якщо хоче ішов і дивився свій футбол. Але була вкрай обережна. Картала себе, розуміла що так не можна з чоловіком чинити. Тепер стоїть перед важким вибором, чи зміниться чоловік, чи зможе Ігор прийняти чужих дітей, чи пробачить вона собі? Що робити, люди, підкажіть?

Related Post

Він казав мені по відео, що закоханий і хоче одружитися. А потім я дізналася, що в нього є дружинаВін казав мені по відео, що закоханий і хоче одружитися. А потім я дізналася, що в нього є дружина

Мені написав хлопець у соцмережах. Ми почали дуже мило спілкуватися. Довго переписувалися, але я не вірю в кохання з листування. Потім він зізнався, що закоханий у мене, і йому дуже

Мама знайшла вихід, так і сказала, тобі треба зрадити чоловіку, тоді все змінитьсяМама знайшла вихід, так і сказала, тобі треба зрадити чоловіку, тоді все зміниться

Моя мама вмовляє мене зрадити чоловіку, вона навіть кандидата підібрала, запевняє, що все залишиться між нами, аби тільки мені добре було аби я задоволення отримала від радості материнства. Почну з