Як відпустити коханця і змиритися з його новою дівчиною?

Я заміжня, у мене двоє дітей. На роботі зав’язалися стосунки з хлопцем на 10 років молодше. Він оточив мене любов’ю, ласкою, турботою, саме цього не вистачає від чоловіка.

Через півроку відносин запропонував вийти заміж, але я відмовилася, зупиняє налагоджений побут і діти.

Але в ліжку він мені ідеально підходить, чого не скажеш про чоловіка. Я свого коханця постійно від себе гнала і говорила, що я йому не підходжу, що він знайде собі дівчину молодше.

І ось через 4 роки це відбувається, він починає зустрічатися з іншою. Я місця собі не знаходжу, у мене зрив нервовий, наче шматок серця вирвали. Я розумію, що рано чи пізно він все одно одружується. Як мені це прийняти?

Юлія, 38 років
Привіт Юлія. Втрата близьких відносин завжди дуже болюча, страждання неминуче супроводжують таку ситуацію. Щоб прийняти положення, що створилося, спробуємо розібратися з емоціями і почуттями. Коли чоловік почав надавати знаки уваги, які почуття і думки вас переповнювали? З одного боку, несподіване щастя і тепло, якого не вистачало від чоловіка, з іншого боку – відповідальність за побут сім’ї та збереження сімейного вогнища.

Ви зробили вибір на користь збереження сім’ї, пожертвувавши своїми почуттями і бажаннями. Але біль від такого вибору поселився в вашому серці. Можливо, вас відвідували сумніви про правильність самозречення. І, звичайно, постійна тривога про ймовірність втратити цей шматочок щастя. Чотири роки тривали ці відносини. Коли ви зрозуміли, що втрачаєте чоловіка, ви усвідомили, що залишилися одна, лицем до лиця, зі своєю головною проблемою: розладнаність взаємин з чоловіком.

Сумно від того, що пішов той, з ким було легко і тепло, залишився той, з ким холодно і самотньо. Але, що можна змінити в обставинах, що? Які способи впливу ви робили, щоб розібратися в стосунках з чоловіком? Як пройшли для нього ці чотири роки? Робив він спроби змінити клімат в родині? Що було спільного, близького, коли ви познайомилися? Можна витягти, переглянути початкові відносини? Може, не всі ресурси вичерпані.

Створити сім’ю легше, ніж зберігати і розвивати її. Як відносини складаються у чоловіка з дітьми? Як діти відчувають себе при холодності батьків одне до одного? Питань багато, тому що не тільки ви опинилися в біді, біда у всієї родини. Ви спробували свої проблеми заглушити відносинами на стороні, але тепер питання накотили черговим валом. Спробуйте звернутися за допомогою до сімейного психолога, стане зрозуміліше, куди рухатися. Успіхів!

You cannot copy content of this page