Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?

Мені недавно виповнилося 70 років, але в душі я відчуваю себе набагато молодше і дуже хочу сім’ю після 12-річного вдівства. Всі кривляння і зваблення чоловіків мені огидні, бо ровесники мене не приваблюють, адже вони не здатні ні до чого, крім ліні і хвороб, бурчання і причіпок, так і матеріально безпорадні. До молодих чіплятися мені соромно, як і соромно саме бажання близькості. Ну як мені розібратися в собі і вийти заміж за цікавого партнера?

Наталя, 70 років
Добрий день, Наталю. Питання про те, як вийти заміж за цікавого партнера, хвилює жінок різного віку. Кого ви вважаєте цікавим? Які якості, риси характеру, життєві цінності вас приваблюють в чоловіках? Ви написали в листі про те, що дратує в ровесниках. Але ці ж особливості можна зустріти і у молодих. Виходить, що вік – не гарантія того, що партнер вам буде цікавий.

Жінка завжди приваблива, коли у неї горять очі, від неї виходить енергія життя і любові. Що вас цікавить, чим ви захоплюєтеся, зайняті, в якій справі ви можете продемонструвати свої найкращі якості? Скільки б не було років вам і вашому партнерові, об’єднує спільна енергія, потяг. Багато молодих чіпляються за людей старшого покоління так, як ніби власних сил для життя недостатньо, працювати не хочуть, а в ліжку пасивні.

Напевно, головна проблема в тому, що ви соромитеся свого бажання близькості з чоловіком. Що саме вас бентежить? Як складалися ваші близькі стосунки з чоловіком? Як раніше ви ставилися до близькості і коли стало здаватися, що бажання близькості ганебне? Чому прагнення бути з чоловіком асоціюється з «чіплянням» до нього?

Як ви ставитеся до свого тіла, приймаєте вікові зміни, підтримуєте фізичну форму, доглядаєте за собою? Багато вікових жінок виглядають краще молодих, які не стежать за своїми формами. Ви переживаєте прекрасний час повної свободи від думки оточуючих: живіть, як відчуваєте. Кому не подобається, що ви робите, – відстороняться. Хтось буде захоплюватися і потягнеться до вас.

You cannot copy content of this page