Як виявилося потім, він попрацював два дні і знову пішов у загул

Після розлучення живу з п’ятирічним сином у бабусиній однокімнатній квартирі, де ремонту не було вже років 25, якщо не більше. Особливо в жалюгідному стані кімната. Мені шкода сина, що він живе в таких умовах.

На ремонт у мене грошей немає, колишній чоловік не те, що не допомагає, навіть аліменти не завжди платить. У нього немає постійної роботи, через любов до гулянок.

У його батьків, з якими ми раніше жили, є гроші, я це точно знаю, але коли попросила хоча б позичити, свекруха відповіла, що я можу жити в них, і що мене ніхто не виганяв.

Те, що їхній син гуляє, влаштовує скандали на очах у дитини, вони не помічають, кажуть, що багато хто зараз так живе, і нічого. Нехай багато хто терпить, а я не хочу, не бачу сенсу!

Нещодавно чоловік сказав, що йому запропонували підробити вантажником, когось там підмінити на якийсь час, і що всі зароблені гроші він віддасть на ремонт, і навіть сам допоможе.

Я спочатку не повірила, але у вихідні він прийшов майже тверезий, допоміг мені обдерти шпалери в кімнаті, навіть привіз кілька мішків тинькування, щоб закласти тріщину в стіні. Я отримала аванс, купила нові шпалери, і почала чекати обіцяних грошей.

Але колишній чоловік чомусь не відповідав на дзвінки. Як виявилося потім, він попрацював два дні і знову пішов у загул. Звичайно, на його місце взяли іншу людину. Я просто не знаю, що мені тепер робити, бо витратила останні гроші на шпалери, а до зарплати ще далеко, та й платять зараз невчасно, затримують зарплату.

Тоді я вирішила поговорити зі свекрухою, попросила допомогти, але зрозуміла, що їй якраз на руку така ситуація, вона знову запропонувала переїхати до них, а мою квартиру після ремонту здавати. Розумію, що вона нудьгує без онука, хоче, щоб син мав сім’ю, але я вже втомилася терпіти його пристрасть до гулянок.

Мене щось він не хоче, хоча щоразу обіцяє, що кине свої шкідливі звички, але я вже в це не вірю. Просто не знаю, що робити, як знайти вихід з ситуації.

Начебто і друзів, і знайомих багато, добре спілкуємося, але врятувати нікому. У мене немає мами, є мачуха, яка допомагати мені не буде, і батькові не дозволить. Я її й не звинувачую у цьому, хто я для неї?

Related Post

Після кількох місяців спроб повернути своє кохання Саша здався, і почав займатися фотографією занедбаних місць в нічний час доби – недобудовані будинки, радянські табори, занедбані військові бази і все в цьому дусі. Все це йому допомагало забути Аню і наповнювало його життя новими емоціями. А Анютці її новий коханий зробив пропозицію, коли вона зі мною ділилася цією радісною подією за чашкою кави, також розповіла і про те, що їй часто почали снитися страшні кошмариПісля кількох місяців спроб повернути своє кохання Саша здався, і почав займатися фотографією занедбаних місць в нічний час доби – недобудовані будинки, радянські табори, занедбані військові бази і все в цьому дусі. Все це йому допомагало забути Аню і наповнювало його життя новими емоціями. А Анютці її новий коханий зробив пропозицію, коли вона зі мною ділилася цією радісною подією за чашкою кави, також розповіла і про те, що їй часто почали снитися страшні кошмари

Це сталося зовсім недавно з моєю подругою Анею, вона розлучилася зі своїм хлопцем Сашком після двох років спільного життя. Відносини у них не складалися, і на спільне майбутнє надій не

Чоловік стверджує, що працювати ще не може, йому важко після хвороби. При цьому він активно ходить на гулянкиЧоловік стверджує, що працювати ще не може, йому важко після хвороби. При цьому він активно ходить на гулянки

Я стала жертвою у шлюбі. Як таке сталося? Не знаю. З чоловіком у шлюбі відносно недавно, лише 6 років. І ось за цей час він поступово перетворював мене на жертву,