Як я підробляла два місяці на заправці і зустріла свого майбутнього чоловіка…

Два місяці працювала на заправці. Влітку на третьому курсі подруга запропонувала підробити. Мені не дуже хотілося тоді повертатися додому – переїхала до подруги на цей час з гуртожитку.

Тоді вдома творився повний кабздец – батьки на старості років вирішили розлучатися. Я ж не хотіла бути свідком цього дійства – залишилася в Києві.

Хоч і може здатися, що працювати  – це не дужена заправці не складно, але на ділі зовсім не так. Вкрай непросто відстояти зміну, дихати парами бензину і бути майже весь час на ногах. Я сильно втомлювалася, але діватися було нікуди – потрібні були гроші на життя.

До речі, за два місяці я заробила приблизно 35 тис. грн. Здається мені, що це нормально для 2016 року. Хоча більша частина грошей прилетіла з чайових.

У другій половині серпня довелося заправляти опель молодого чоловіка. За його реакцією було видно, що він “запав” на мене. Повертався на заправку майже кожен день. Багато разів чекав поки у мене закінчиться зміна, щоб підкинути до будинку. Потім ще чекав поки приведу себе в порядок, щоб відвезти перекусити в кафе.

Перший раз, коли він запросив мене на вечерю, я попередила, що з’їм цілого слона, тому що весь день на перекусах і втомлювалася сильно. За вечір на двох взяли величезну піцу, молочний коктейль і по порції картоплі фрі. Я була на сьомому небі.

Хлопець відразу мені не дуже сподобався, оскільки занадто випендрювався, але потім став більш адекватним. Пізніше він мені говорив, що хотів вразити.

Минуло п’ять років. Я закінчила вуз, рік тому вийшла заміж за того самого чоловіка.

Зараз на шостому місяці вагітності. Може це гормони, не знаю … Просто вирішила поділитися – похвалитися. Ніякої моралі)))

Хто б міг знати, що я зустріну свого майбутнього чоловіка на заправці в жахливій робі і без макіяжу. Бажаю вам теж знайти своє щастя!

Related Post

Не знаю як врятувати доньку від її чоловіка, чи варто щось робити?Не знаю як врятувати доньку від її чоловіка, чи варто щось робити?

Не знаю як допомогти донці. Їй 23, має дитину, живе з своїм чоловіком. Вона вже була заміжня, але той шлюб видався зовсім невдачним. З своїм теперішнім чоловіком, точніше співмешканцем, вона