Як я підробляла два місяці на заправці і зустріла свого майбутнього чоловіка…

Два місяці працювала на заправці. Влітку на третьому курсі подруга запропонувала підробити. Мені не дуже хотілося тоді повертатися додому – переїхала до подруги на цей час з гуртожитку.

Тоді вдома творився повний кабздец – батьки на старості років вирішили розлучатися. Я ж не хотіла бути свідком цього дійства – залишилася в Києві.

Хоч і може здатися, що працювати  – це не дужена заправці не складно, але на ділі зовсім не так. Вкрай непросто відстояти зміну, дихати парами бензину і бути майже весь час на ногах. Я сильно втомлювалася, але діватися було нікуди – потрібні були гроші на життя.

До речі, за два місяці я заробила приблизно 35 тис. грн. Здається мені, що це нормально для 2016 року. Хоча більша частина грошей прилетіла з чайових.

У другій половині серпня довелося заправляти опель молодого чоловіка. За його реакцією було видно, що він “запав” на мене. Повертався на заправку майже кожен день. Багато разів чекав поки у мене закінчиться зміна, щоб підкинути до будинку. Потім ще чекав поки приведу себе в порядок, щоб відвезти перекусити в кафе.

Перший раз, коли він запросив мене на вечерю, я попередила, що з’їм цілого слона, тому що весь день на перекусах і втомлювалася сильно. За вечір на двох взяли величезну піцу, молочний коктейль і по порції картоплі фрі. Я була на сьомому небі.

Хлопець відразу мені не дуже сподобався, оскільки занадто випендрювався, але потім став більш адекватним. Пізніше він мені говорив, що хотів вразити.

Минуло п’ять років. Я закінчила вуз, рік тому вийшла заміж за того самого чоловіка.

Зараз на шостому місяці вагітності. Може це гормони, не знаю … Просто вирішила поділитися – похвалитися. Ніякої моралі)))

Хто б міг знати, що я зустріну свого майбутнього чоловіка на заправці в жахливій робі і без макіяжу. Бажаю вам теж знайти своє щастя!

Related Post

“Ельза не вмирай, моя кохана!”, – Він кожного дня сидів біля мого ліжка і чекав, коли лікар принесе добру звістку…“Ельза не вмирай, моя кохана!”, – Він кожного дня сидів біля мого ліжка і чекав, коли лікар принесе добру звістку…

Вона вмирала. Він так любив її. Шанс її врятувати був настільки невеликий, що його охоплював дикий відчай від думок, що її може не стати. …- Ти тільки тримайся, крихітко! Тільки

Свекруха дарує подарунки тільки нашій спільний дитині з чоловіком. а моїй дочці від першого шлюбу – нічого!Свекруха дарує подарунки тільки нашій спільний дитині з чоловіком. а моїй дочці від першого шлюбу – нічого!

Моя свекруха мене завжди недолюблювала: я старша за її сина на 10 років, та ще й “з причепом” – дочкою. Я ніколи всерйоз не розглядала відносини з чоловіками молодше мене,

Зізнання у коханні: Пам’ятаєте у кожної дівчини були зошити-анкети із запитаннями?Зізнання у коханні: Пам’ятаєте у кожної дівчини були зошити-анкети із запитаннями?

Це сталося в пору мого отроцтва. В ті часи, коли не було наворочених смартфонів і ноутбуків, а виходячи з цього і соц мереж. Улюбленим заняттям багатьох дівчат було заповнення всіляких

facebook