fbpx

Як я працювала помічником ріелтора. Пишу для того, щоб інші люди не велися на ці «шахрайські» схеми

У січні шукала роботу. І через знайомих моїх подруг запросили постажуватися (за грошики) в невелике агентство нерухомості. Зарплату пообіцяли нормальну.

День перший. Надали базу старих  оголошень. Потрібно було дзвонити і уточнювати – які з них актуальні, а які ні. Плюс ще потрібно було дізнаватися, чи не продає людина ще щось.

Вже пізніше з’ясувалося, що база була трирічної давності. Я навіть не знаю, що має статися, щоб людина не продала нерухомість за три роки. Весь день нанівець. Наслухалася всяких гидот від людей, яким дзвонила.

Протягом наступного тижня їздила по мікрорайонах та розклеювала ідіотські оголошення, на кшталт: «Куплю квартиру в вашому під’їзді. Терміново. Не агентство».

Залишок місяці провела, створюючи фейкові оголошення. Якщо середня вартість за умовну квартиру певної квадратури становить пів мільйона, то вказувала ціну в 300-400 тисяч. Головне, щоб подзвонили. На телефоні у нас сидів хлопець, який умовляє працювати тільки з нами.

В кінці першого місяця роботи своїми очима бачила, як начальниця обдурила людей майже на 100 000 грн.

Несподівано зателефонували, запропонували попрацювати за фахом перекладачем з німецької мови у видавництві. Пішла не дивлячись. Я і раніше негативно ставилася до ріелторів, а тепер зовсім. І вам не раджу.

Related Post

Закохалася в водія автобуса… лягаючи з чоловіком в ліжко, все частіше його уявляю. Знаю, гріх це, але так виходить.Закохалася в водія автобуса… лягаючи з чоловіком в ліжко, все частіше його уявляю. Знаю, гріх це, але так виходить.

Не розумію, що зі мною відбувається. Ніколи такого в житті не було. Я виховувалася в строгих законах: якщо любити, то одного, якщо заміж, то до кінця життя. І, головне, мені