Як я стала коханкою одруженого чоловіка…

Олена, 38 років. Струнка білявка, дітей немає, працює адміністратором в салоні краси.

“Як я стала коханкою одруженого чоловіка? Мій чоловік – красень-чоловік – мене кинув, коли мені було 35 років. Все починалося класично: спочатку Сергій все частіше став затримуватися на роботі. Телефон став ховати, одяг вибирати ретельніше, а скільки енергії в ньому з’явилося! Очі горять, спортом займається – куди поділася нудьга (він, як типовий одружений чоловік, просто втомився від рутини, це я зараз розумію). Мені б зачаїтися і перечекати, але я ще за звичкою оцінювала себе як першу красуню курсу, за якою бігали всі, а переміг Сергій. “Я найщасливіший одружений чоловік у світі”, – говорив тоді він.

Я почала скандалити. Лазити по кишенях, чого чоловіки зовсім не люблять. Ну і швидко знайшла презервативи, якими ми вже давно не користувалися – я сподівалася завагітніти. Я влаштувала просто потворний скандал. Ридала, вимагала кинути коханку і залишитися зі мною. Але він пішов.

Напевно він, як звичайний одружений чоловік, якби я не повелася так по-дурному, не піщов би. Але я стала наполягати на розлученні і … наполягла на свою голову. До речі, для одруженого чоловіка це – рідкісне рішення, як я потім зрозуміла.

Років зо два я горювала. Ненавиділа баб, яким не вистачає вільних чоловіків і вони намагаються захапати одружених. Потім вирішила, що пора шукати коханого чоловіка, не одруженого, успішного. Зареєструвалася на сайті знайомств. І в жаху виявила, що перший же мій шанувальник – одружений! І другий чоловік теж був одружений! Я довго опиралася. Питала – “Ти точно не одружений?” Але ті самотні чоловіки, які хотіли зі мною зустрічатися, не витримували ніякої критики. І я здалася. Думала, нехай це буде легкий, хвилюючий роман, нехай і з одруженим чоловіком … Тим більше чоловік мій теж був одруженим чоловіком, коли це сталося …

На жаль. Легкості не вийшло. Одружений чоловік – це вибір, який я нікому не бажаю. Не думаю, що я виняток – але мені дуже швидко захотілося, щоб цей одружений чоловік був одружений … на мені. Але я швидко усвідомила, що в цих відносинах більше ніж ліжка раз на тиждень на моїй території я одержати не можу. Тому я вирішила шукати вільних чоловіків там, де вони є. Хочу сказати, що одружений чоловік – це шлях в нікуди. Хоча багато подруг думають, що краще в їхньому житті буде одружений чоловік, чим не буде ніякого. І моя сестра теж прирекла себе, схоже, на довічні відносини з одруженим чоловіком – і задоволена роллю коханки “.

Олена вже знову вийшла заміж і живе в Іспанії. Звичайно, її чоловік – теж красень-чоловік – ніколи не дізнається про те, що в її житті був роман з одруженим чоловіком (в таких речах не треба зізнаватися ні за що, особливо іноземцям). Вона щаслива, і згадує ті відносини як страшний сон.

Related Post

Як відрізнити самооцінку від корони?Як відрізнити самооцінку від корони?

Приїхала до нас з чоловіком погостювати родичка чоловіка, по бізнесу. Відносини у нас з нею теплі, любимо поговорити. Чоловік часто любить переходити кордони і навмисно провокувати / ображати людей, в

Батьки чоловіка вимагають грошей за те, що ми живемо з нимиБатьки чоловіка вимагають грошей за те, що ми живемо з ними

Після того, як я вийшла заміж, ми з Пашею переїхали жити до його батька з матір’ю. Я сирота з раннього віку, з цієї причини була завжди одна і ніхто не

У мене давно не було відносин, і мені комфортно однією – це нормально?У мене давно не було відносин, і мені комфортно однією – це нормально?

Мені 36, 11 років тому розлучилася, вже чотири роки не було відносин з чоловіками – тільки флірт, не більше. Спочатку хотілося, але з часом зрозуміла, що мені взагалі не потрібні

facebook