fbpx

Як я вийшла заміж через 4 тижні після знайомства

У минулій своїй історії я писала, що вийшла заміж через 4 тижні після знайомства з чоловіком. Насправді я кілька прикрасила: ми розписалися через 4 тижні і 2 дні.

Взагалі планували розписатися пізніше, але нам в РАГСі запропонували “вікно”, яке несподівано утворилося . Скористалися щедрою пропозицією.

Коли я виходила заміж, то була вже далеко не дівчинкою. І з чоловіком до цього довго жила, тільки ні до чого спільне проживання не вело.

Хоча у мене не було мети вийти заміж у що б то не стало. Так я і взагалі заміж не особливо збиралася.

Просто я зустріла того самого чоловіка, з ким мені по-справжньому добре … того, кого я люблю всією душею. А що ще для щастя потрібно?

Я ніколи не думала, що для щасливого шлюбу потрібно зі своїм обранцем спочатку пожити рік (а краще 3-5 рочків), щоб краще пізнати іншу людину, звикнути.

Але знаєте, я вже жила кілька років з минулим чоловіком. Чомусь я з перших днів тоді знала, що з минулим нічого не вийде, і рано чи пізно, але ми розійдемося. Так і сталося.

Цього разу все зовсім інакше.

Не знаю, як пояснити, але іноді трапляється, що ви всією душею відчуваєте, що зустріли того самого чоловіка, з ким більше не захочеться розлучатися.

На жаль, так буває, що за все життя деякі так і не зустрічають ту саму людину, з ким би хотілося разом зустрічати старість.

Цікаво, я одна така?

Related Post

З моїм мабуйтнім чоловіком ми почали відносини майже з бійкиЗ моїм мабуйтнім чоловіком ми почали відносини майже з бійки

Від ненависті до любові теж один крок. Років вже 10 минуло. Колега запросив на ДР в кафе. Обстановочка цілком легка. Практично всіх людей на тій тусовці я і так знала –