fbpx

Як я випадково хлопцю мозок “зламала”. Якось сказав мені: А де зволожуючі гелі, рідке мило, шампуні-кондиціонери і все інше?

Одного разу в моєму житті “завівся” мужик. Славний такий. Я б сказала навіть, що він милий. Але все ж скільки у нього в голові стереотипів! І я почала їх ламати. Не спеціально, звичайно, але все і відразу.

Порожній робочий стіл

Хлопець звернув фільм на моєму комп’ютері. Йому чогось знадобився принтер, так його і накрило хвилини на півтори. Як видасть: “ти спеціально з робочого столу все сміття прибрала?”. А я не розумію. Що за сміття ?! Куди прибрала? Що йому взагалі на робочому столі моєму потрібно? Він продовжує: “стільки робочих столів у дівчат бачив, але таких порожніх ще ніколи. А де бардак з ярликів?”. Ніколи не думала, що це відмінна риса всіх дівчат. Ну добре.

Один шампунь і одне мило

Залишила його у себе ночувати. Все ж вранці я хотіла його ще трохи поексплуатувати.

Він увечері вирушив митися. Виходить і знову видає:

– А де зволожуючі гелі, рідке мило, шампуні-кондиціонери і все інше?
– А тобі шампуню і мила мало чи що?
– Ну у інших дівчат не так!
– Замучив мене порівнювати з іншими дівчатами!
Мало не посварилися з ним в той вечір. Шампунів йому мало!

Жру як кінь

Пішли після перегляду фільму в МакДак. Я взяла картоплю, гамбургер. Поїла їжу швидше хлопця. Запиваю спокійно всю цю калорійну радість крижаною колою. А хлопець розмірено жує картоплю.
– ?
– Що? Інші дівчата теж це роблять не так ?!
– еммм
– Ти доїдати картоплю будеш або як?
– доїм!

Варто зазначити, що я не просто худа, а худюща! Просто у мене метаболізм високий, або глисти, або відьма. Причину своєї худоби ще до кінця не з’ясувала, але схоже, що все ж відьма.

Сходила за покупками

Пішли вибирати подарунок мамі хлопця. Зайшли в парфумерний магазин. Я покликала консультанта і попросила духи з легким ароматом. Хотілося чогось квіткового! Дівчина-консультант швидко зрозуміла і принесла щось приголомшливе.

– Загорніть! Беремо!
– А інші не понюхаєте?
– Ні!
– Може інші краще!
– Може! Але ми про це ніколи не дізнаємося.
Хлопець знову здивувався.

Збираюся швидше хлопця

Увечері кудись закинув штани, тому у мене була невелика фора під час зборів. В результаті хлопець одягнувся секунд на 10 повільніше мене. Варто відзначити, що я встигла за цей час ще навести марафет.

Що я можу вдіяти з собою, якщо не терплю безладу і шалено шкодую даремно витраченого часу. Ех, дівчата, що ж ви робите з хлопцями!

Related Post

Я страшенно ненавиджу мати своєї дівчини! Це не людина, а монстр!Я страшенно ненавиджу мати своєї дівчини! Це не людина, а монстр!

З ранніх років мати (Оксана Сергіївна) поводитися зневажливо мою кохану (Таню). Як би вона не зробила – все не так. Пил на підвіконні – отримай запотиличник, суп не солоний –

Залишив квартиру дружині при розлученні – моя мама та родичі сказали, що вона мене розвела, зрадниця, а я ганчіркаЗалишив квартиру дружині при розлученні – моя мама та родичі сказали, що вона мене розвела, зрадниця, а я ганчірка

Розлучаюся з дружиною. Жити почали дуже рано – мені 19 було, а їй 18, діти майже. Через два роки син народився, мої батьки допомогли квартиру купити, облаштуватися, перший час матеріально