Як я зустрічався із заміжньою

Ось зарікався я колись не зв’язуватися з заміжніми. Намагався дотримуватися тієї думки, що чоловіча солідарність понад плотських потягів. До пори до часу дотримувався цього принципу неухильно, але, як відомо, і на стару буває помилка.

Я побачив її в соцмережі в друзях у свого друга. Дуже красива дівчина з величезними очима, звичайно ж, не залишилася мною непоміченою. Ми познайомилися, стали спілкуватися.

Ось тут би мені дізнатися від друга всю необхідну інформацію, але запала вона мені так, що ніби пелена перед очима якась висіла. Потім вона приїхала до мене, справа дійшла до інтиму і ось тут то я звернув увагу, що дівчина явно народжувала.

Груди і шрам від кесаревого говорили самі за себе. В результаті з’ясувалося, що вона заміжня, є дитина. Відносини з чоловіком, з її слів, різко зіпсувалися після народження дочки. Я, чесно кажучи, не знаю, як люблячий і турботливий чоловік в один момент міг стати сімейним деспотом і тираном. Пошкодував я її, не став відразу рвати відносини, а даремно.

Згодом вона почала підвищувати запити. Ні, подарунків ніколи не вимагала, бо це люте палево в її то положенні. Але почалися заявочки в стилі – «а от би тебе з донькою познайомити», «у тебе тут так зручно, садок поруч зовсім», «квартирі твоїй жіноча рука потрібна».

Так, садок у мене поруч. У мене взагалі все поруч і квартиру я купив шикарну в новобудові. Але вдома завжди затишок і порядок, про яку «жіночу руку» йдеться, мені незрозуміло. Якщо розкиданих по всій квартирі іграшках, волоссі і забитих незрозумілим барахлом шафах, то вибачте, мені воно ні до чого.

До речі, до дітей я ставлюся більш ніж прохолодно, а вже до тих дітей, яких теоретично намагаються прописати у мене, прохолодно подвійно. Тим більше вона заміжня, про що взагалі міг бути розмова?

Коротше кажучи, через деякий час, як я зустрічався із заміжньою я зробив спробу припинити цей балаган, бо мої ледь намітилися почуття були практично відразу розбиті об глуху стіну її власних планів щодо мене.

Однак зробити це було не так то просто, бо у відповідь на «ми розлучаємося» вона приїхала і влаштувала істерику в стилі «Не кидай мене, я ж так сильно люблю тебе».

Каюсь, піддався на провокацію і знову пустив все на самоплив, хоч і розумів, що не можна було цього робити. Згодом все повернулося на круги своя, але спроби поглядів на житлоплощу стали більш різкими, аж до шантажу помилковою вагітністю.

В кінцевому підсумку вона була грубо послана по відомій короткій адресі, заблокована у всіх моїх акаунтах, життя прекрасне. Ось так я отримав прекрасний життєвий урок, тепер не відступлю від принципів ні на крок, а заміжніх став обходити третіми шляхами … Ось така історія про те як я зустрічався із заміжньою)

You cannot copy content of this page