Як їх переконати, що ми батьки, і маємо право виховувати свою дитину як хочемо

Після народження дитини ми з чоловіком переїхали жити до моїх батьків. Вони мають приватний будинок і ми вирішили, що для сина так буде краще. Можна встановити гойдалку та басейн у дворі для нього, частіше дихати свіжим повітрям та й допомога батьків була не зайвою.

Біля будинку свій сад, у якому є альтанка, де ми й гуляємо з дитиною. Батьки мої ще працюють, але всі вечори та вихідні дні вони проводять лише з онуком. Для них решта стало неважливим.

Все це не могло нас не тішити, якби вони не втручалися у виховання дитини. Мама постійно робить мені зауваження щодо цього. Послухати її, то виходить, що я зовсім не люблю свою дитину і не вмію з нею поводитися.

Виявляється, вірно тільки так, як це робить мама. Дитині все дозволено, і якщо я щось забороняю, одразу ж втручається моя мама і дозволяє, та ще й у присутності сина робить мені зауваження.

Я намагалася пояснити, що так робити не можна, але почула у відповідь: тебе ж виховали. Вони забули, що я не була домашньою дитиною, не захоплювалася бісероплетінням та вишиванням, і що мене не няньчили дідусь із бабусею, бо в мене їх не було.

Поки батьки працювали, я була у дитячому садку, де нас навчали слухати батьків та вихователів, а не робити так, як хочеться. Але батьки, особливо мама, вважають, що вони найбільше люблять дитину і знають, що правильно, а що ні.

Нещодавно у нас була з ними серйозна розмова, що якщо так буде й надалі, то ми поїдемо до своєї квартири. Замість зрозуміти, що неправі, батьки дуже образилися і влаштували справжній скандал. Вважають, що ми їх не розуміємо та не цінуємо їх турботу про дитину.

Я їх дуже люблю і не хочу з ними сваритись, але як їх переконати, що ми батьки і маємо право виховувати свою дитину, як вважаємо це за потрібне. І що ми любимо її не менше, ніж вони.

 

Related Post

Настя нервово снувала по двору. Бралася то за одну, то за іншу роботуНастя нервово снувала по двору. Бралася то за одну, то за іншу роботу

Настя нервово снувала по двору. Бралася то за одну, то за іншу роботу, проте жодної не могла довести до розуму. Руки не складалися, а відчуття невимовної образи вужем стискало її

Вона настільки зосередилася на машині потенційної коханки чоловіка, що не помітила автомобіль, який виїхав збокуВона настільки зосередилася на машині потенційної коханки чоловіка, що не помітила автомобіль, який виїхав збоку

Юля сиділа на кухні у Віри і говорила їй зі сльозами на очах: ​​«Зрозумій, я впевнена, що він мені зраджує. Як ще це пояснити? Приходить додому вночі, майже не говорить