fbpx

Як знайти в собі сили і припинити систематичні зради чоловіка…  Якось Ігор сказав: “Ти сама винна, що я гуляв, не притиснула мені хвіст вчасно, ось я і гуляв”

Жила була одна дівчина. У належний час вийшла заміж, народила трьох дітей, тягнула сімейну лямку не рахуючись де її обов’язки, а де чоловіка.

Чоловік особливо не напружувався, погулював, але спійманий не був, завжди вважав за особливу доблесть бути хитрішим дружини. Подобалося йому самостверджуватися за рахунок інших людей.

Відслужив у армії у внутрішніх військах, охороняв ув’язнених, там і пройшов свої перші життєві університети, відчув смак хоч маленької, але влади, коли люди від тебе залежні.

Незабаром дівчина перетворилася в жінку, в матір гідну загальної поваги, отримала гарну професію, її вже називали по імені-по батькові. 20 років вона жила і думала, що повинен же колись чоловік зрозуміти що він робить боляче дружині і дітям, а чоловік не відчуваючи чужий біль і відчуваючи безкарність удосконалювався (по-своєму). Гуляв по особливому, одружився без любові, але дружину хотів мати чесну і порядну, щоб тил був надійний. Але сам так робити не прагнув. І привело це до того, що почуття  у жінки вигоріли дотла.

 А через деякий час він дійшов до того, що захотів організувати собі «гарем». Одну жінку, яка захопилася їм, згадала бурхливу молодість, вирішив розвести з чоловіком і зробити з неї запасний аеродром, апетит приходить під час їжі.

Сказав дружині, жінка сказала чоловікові, а далі треба самому все робити і організовувати, але собі робити боляче не хочеться, і почало все гальмуватися, саме нічого не робиться.

І ось якось так вийшло, що в цій ситуації все виявилося в руках у цієї жінки. Вона все життя робила все що треба, через не хочу, не звертаючи уваги на біль, і в цій ситуації проявила твердий характер. Сказала, якщо йдеш – іди!

Такого він не сподівався, всі його плани рухнули, йому раптом стало боляче. Жінка, яка завжди і все робила для зміцнення сім’ї, зробила з точністю навпаки, поламавши тим самим всі плани «хитромудрого» чоловіка.

Які викрутаси довелося йому крутити, і жінку треба не розчарувати, і дружину упускати ніяк не хотілося. Дружина не здається, більше не вірить, так вершиною цинізму була фраза: ти сама винна, що я гуляв, не притиснула мені хвіст вчасно, ось я і гуляв.

Історія дуже довга, але її суть така: людина сама коваль свого щастя. Часто буває, що і знає жінка про зради свого благовірного, але нічого не робить. А змінюється життя тільки тоді, коли ти сам починаєш щось міняти. Само по собі нічого не відбувається.

 Кінець у цієї життєвої історії дуже хороший: другий чоловік у цієї жінки – повна протилежність. А її перший чоловік більше не брикається – його друга дружина за характером як його мати, домінує в усьому, обклала його прапорцями, як вовка, і він сидить тепер тихо, тому що боляче собі робити не хоче.

Related Post

Ніч. Оля та Руслан спілкувалося про строк придатності їх коханняНіч. Оля та Руслан спілкувалося про строк придатності їх кохання

Вони лежали обнявшись, і вона, потираючись кінчиком носа про його ніс, говорила пошепки: – Як мені шкода тебе, як шкода! .. Він полувіновато посміхнувся, але йому неприємно було чути ці

Їх мами були в шоці!!! Руслан та Оля познайомилися ще в дитинстві, а одружилися через 22 роки…Їх мами були в шоці!!! Руслан та Оля познайомилися ще в дитинстві, а одружилися через 22 роки…

Я вірю в долю і також знаю, що від нас на нашому життєвому шляху залежить дуже багато чого! Я розповім зараз всього про дві зустрічі, але для цих людей вони