Як зробити ремонт за 30 тисяч у великій квартирі? Запросто, просто розійтися з чоловіком

Ми купили з колишнім чоловіком квартиру, на двох. Гроші вкладали порівну, я вклалася після продажу невеликої кімнати в гуртожитку, він просто взяв кредит і ще підзбирав деякі кошти. Потім все пішло шкереберть.

Нашому шлюбу не виповнилося і 2 років, як ми розійшлися. Ну, не зовсім щоб розійшлися, просто чоловік вирішив їхати за кордон для того щоб заробити на ремонт.

Квартира знаходилася в дуже цікавому будинку, тому планування її було особливе. Вона наче 2 кімнатна, але по суті дуже маленька. Єдине що ми встигли зробити разом, це просто винести одну зі стін, і то не повністю, а так, як це робиться по всім дозволам і перелаштувати 2 кімнати в хухню студію і спальню.

Коротше кажучи, розгромили квартиру, а тут і чоловікові приходять документи, він білети взяв і вітром здуло, зате обіцяв допомагати. Я проти була поїздки, дуже, але ж насильно не втримаєш. Я працювала віддалено тих кілька місяців, було літо, тому як мінімум 80 днів роботи з комп’ютера мене очікувало вдома.

Перших 2 тижні пройшли нормальної а потім чоловік перестав дзвонити, а після цього і зовсім заблокував мене. Згодом написав смс про те, що знайшов іншу, вибачився, пропонував продати мені його частку. Я погодилася.

Адже йому по документам наче б то як належало трішки більше ніж половина. Найняла хорошого юриста, а той порадив просто довіритися йому. Вже не знаю що він там сказав колишньому, але квартира мені дісталася да копійки.

Ну і відступні юристу звісно, але навіть з цим, з оформленням і з усім мені вийшло набагато дешевше, аніж просто викуповувати 50% квартири.

І тут почалося саме цікаве. На руках у мене лишилося всього 30 000 гривень. За ці гроші я мала б зробити ремонт в будинку. Це просто неможливо, я це розуміла. Але. Сама доля допомогла мені стати на ноги, бо знімати квартиру і робити ремонт я б не потягнула.

Тому переїхала в голі стіни з електричною плиткою і унітазом, а ще ванна була, що лишає просити кращого.

Одного вечора я сиділа в кафе, до мене підійшла дівчина, назвалась Олею, я згадала, це моя давня знайома. Ми розговорилися. Вона завжди була ще тою аферисткою.

Зараз вона виявляється заробляє на життя тим, що допомагає зробити мега бюджетний ремонт і бере за це всього 5000. Для мене обіцяла зробити все за каву і похід в кіно. Я пояснила що грошей в мене мінімум, Оля покрутила пальцем біля скроні, сказала що чоловічі руки організує, адже в неї брат поки без роботи, тільки з армії прийшов, тому теж на пачку цигарок і їжу не проти заробити. Я згодилася.

Ми почали ремонт. Оля наскидала мені постів з соціальних мереж про те, що віддають задарма, а що за шоколад. Меблі, шафи, полиці, холодильник, навіть кухонні стіл на інші приладдя. Замість кухонного робочого покриття порадила замовити хороший пластиковий підвіконник, але такий, якісний і широкий.

В цілому, все що виглядало старим і пошарпаним її брат Коля пофарбував в сірий колір з позолотою. Не квартира вийшла, а лялька. А тут ще сусіди мене затопили, і в якості вибачення сказали щоб я на певну суму вибрала компенсацію. Я попросила плитку. Вони завезли мене на склад, там я купила собі на ту суму що вони сказали плитки на пів квартири, і на санну вистачило і на кухню.

Ремонт був дуже гарний. На все пішло 2 місяці. Але я була задоволена результатом. Тепер я вірю в карму, вважаю, що це моя компенсація за нещасливе подружнє життя. А ви вірите в карму, а в ремонт за 30000 гривень? То

Related Post

Перестала позичати гроші близьким і родичам, після моєї історії ви теж перестанетеПерестала позичати гроші близьким і родичам, після моєї історії ви теж перестанете

Я довго йшла до того, щоб почати заробляти по-справжньому добре. Наполегливо навчалася, потім крок за кроком йшла до бажаного робочого місця. Ви не уявляєте, скільки злетів та падінь мені довелося

А після того, як я народила чоловік мені сказав, що мої кредитні кошти платити не буде, і що мої борги, то мої боргиА після того, як я народила чоловік мені сказав, що мої кредитні кошти платити не буде, і що мої борги, то мої борги

Все моє життя після пологів сильно змінилося. Змінилося моє ставлення до світу. Почну все по черзі. Коли я була не знайома з чоловіком моє життя було наповнене фарбами. Я була