ЦЕ EASY Життєві історії Як зрозуміти чому хлопець з університету так зі мною поводиться

Як зрозуміти чому хлопець з університету так зі мною поводиться

Наразі я на другому курсі університету. У мене дуже хороша група, з усіма чудові стосунки. Але є один хлопець, який вводить мене в якийсь ступор.

Я сама по собі людина не дуже товариська спочатку. Тобто мені потрібно звикнути до нового колективу. З усіма потихеньку я починала спілкуватися, але тільки не з цим хлопцем.

Але ми часто зустрічалися поглядами. Так тривало цілий рік. Ми не спілкувалися з ним, а просто дивилися один на одного. Він писав моїм подружкам (питав завдання), писав багатьом. Було таке, що писав однокурсницям, із наміром почати зустрічатися. Потім почалося дистанційне навчання, і я якось про це забула.

Але ми вийшли у вересні на навчання. Все продовжувалося, як і на 1 курсі. Я його особливо сильно не помічала. Я думала, що він сором’язливий хлопчик, але, як виявилося, я помилялася. Від паралельної групи я дізналася, що в нього було багато дівчат із груп нашого потоку. Є дівчина і зараз (ну як я зрозуміла для інтимної близькості, тому що в університеті вони не показують, що разом).

Потім я дізналася, що йому було важко мені навіть написати (запитати щось за завданнями, заходами, оскільки староста). Взагалі мені багато хто говорить, що в мене дуже суворий погляд, поки не починають зі мною спілкуватися. Тому я думала, що він просто мене боїться.

Але тиждень тому все якось змінилося. Він раптом написав мені (запитав про завдання). Ми посміялися і мило поговорили у цьому листуванні. Наступного дня він почав спілкуватися зі мною. Я взагалі не зрозуміла цих перепадів, що сталося.

За один день він сказав мені слів більше, ніж за минулий рік. І так продовжується вже всі ці дні на навчанні. Він мені не пише, нічого такого, але я знову помічала ці нав’язливі погляди на собі.

Ми постійно зустрічаємось очима. Ми можемо стояти в компанії та розмовляти, а я відчуваю, як він дивиться чомусь саме на мене. Мені важко зрозуміти цю дивну ситуацію. Я просто не розумію цієї поведінки, що все це означає.

Судячи з його вчинків, якщо йому дівчина подобається, то він пише, спілкується, намагається щось зробити. А що тоді зі мною? Навіщо ці погляди? Типу він мене боїться? Я його дратую? Чи навпаки?

 

Related Post

Хлопець з міста в селі довго не захоче жити, адже тут потрібно важко працюватиХлопець з міста в селі довго не захоче жити, адже тут потрібно важко працювати

Коли дочка зібралася заміж, я казала, щоб вона знайшла собі іншу пару, адже Андрій живе у великому місті, а ми сільська родина. Хлопець з міста в селі довго не захоче

На що – не сказала. Зуміла зіграти сцену перед старенькими людьмиНа що – не сказала. Зуміла зіграти сцену перед старенькими людьми

Якось до моєї старенької мами подзвонила двоюрідна моя сестра Люба і слізно попросила позичити їй гроші. Правда – чималу суму. Бо їй конче треба. На що – не сказала. Зуміла