Перейти до вмісту

Як зустріти шкільну любов і зламати дві сім’ї. Я вам розповім із особистого досвіду. Іронія в тому, що дружина тепер с чоловіком коханки …

  • від

Якщо коротко, то дуже просто зруйнувати шлюб, а якщо потрібні деталі, то сідайте зручніше.

Ще у восьмому класі я закохався в однокласницю імені якої називати не буду. Але нехай буде Наталя. Це була сильна любов, що межує з одержимістю.

Напевно, найсильніші почуття я відчув саме в восьмому класі. Сильніше вже ні в кого ніколи не закохувався. І за тривалістю … це найсильніша любов.

Ми зустрічалися аж до останнього дзвоника. Вели розмови про те, що добре б після школи почати жити разом. Але школу я закінчив, а в вуз поступити не встиг – потрапив до армії.

Два роки служби зробили свою підлу справу – Наталя мене не дочекалася і вийшла заміж за іншого.

Коли повернувся з армії, то махати куркулям було вже пізно. Вирішив на зло Наталі теж одружитися на якій-небудь красивій дівчині.

Через два роки одружився. З’явилися діти. Від наших спільних знайомих я знав, що Наталя з чоловіком поїхали кудись на Далекий Схід. На цьому все.

З того моменту пройшло років п’ятнадцять.

І рік тому я зустрів її… Вона стояла за касою і пробивала товари. Я не міг повірити своїм очам. Начебто повинна бути на Далекому Сході …

Слово за слово – з’ясував, що вона з чоловіком повернулася недавно, влаштувалася на роботу, доглядала за матір’ю.

Обмінялися телефонами. Спілкування продовжили вже в інтернеті і месенджері. Зустрілися на вихідних, випили кави. Через вихідні знову зустрілися … і закрутилося.

Почуття з колишньою силою знову спалахнули. Ми стали зустрічатися з нею в таємниці від наших сімей.

Першою спалилася Наталя. Її чоловік прочитав листування в месенджері. І замість того, щоб розібратися зі мною, він зв’язався з моєю дружиною, злив листування, фотки.

В результаті маємо два розлучення: Наталія розлучилася з чоловіком, а я зі своєю дружиною. Але і з Наталею ми жити разом не стали.

Під час свого шлюборозлучного процесу Наталя на мене вилила відро гидоти. Іронія в тому, що вже колишній чоловік Наталії та моя дружина тепер дуже добре спілкуються. Зустрічаються.

Їх звинувачувати не можу – є загальна тема … Але це якесь знущання …