Як звабити дівчину, маючи шматок сала і дві баночки грибів

Ця історія трапилася майже три роки тому. На дні народження у друга я познайомився з блакитноокою дівчиною неземної краси. Тоді вона вчилася на четвертому курсі і жила в гуртожитку.

Пам’ятаю той вечір як зараз: вона була худенькою як тростиночка в легкій біло-червоній сукні. В її образі не було нічого зайвого: справжній маленький ангел. Ймовірно, ви вже зрозуміли, що це була любов з першого погляду. І весь вечір я приділяв увагу моїй новій знайомій.

Тоді я вирішив, що не втрачу її ні за що! Взяв номер телефону, фактично викрав з посиденьок: ми пішли гуляти по скверу. Я тоді панічно боявся, що хтось із компанії теж на неї покладе око. Допили кави, вийшли із закладу і у нас стався кумедний діалог:

– Мені приємно, що ти приділяєш таку сильну увагу. Але дарма ми зі свята пішли!
– Чому даремно? Хіба тобі неприємно зі мною пити каву?

– Розумієш, кава – це, звичайно, дуже добре. Кава клас! Але я йшла на свято заради їжі. Не подумай нічого такого, але мені зараз дуже їсти хочеться. Хоча дуже пізно. Потрібно повертатися в гуртожиток.
– Я тобі гарантую, що сьогодні буде відмінна вечеря.
– Гаразд.

Я відвів її в гуртожиток, а сам пішов додому. У холодильнику у мене було не густо: лежав шмат сала кілограма на півтора, цибуля і майонез. Я схопив сало. З комори витягнув дві баночки з маринованими грибами. Побіг в супермаркет, там набрав овочів, фруктів, сир і банку розчинної кави. Після помчав до гуртожитку. Вручив їй пакети з їжею.

Найцікавіше сталося на наступний день: “Знаєш, це було несподівано і офігенно! Найбільше сподобалися грибочки і сало. Ми з сусідками так об’їлися. Спасибі від сусідок і від мене особисто”.

Тоді ми в перший раз і поцілувалися. Той поцілунок ніколи не забуду: від неї сильно пахло зубною пастою і часником. Але, варто зауважити, що це був незабутній поцілунок в моєму житті! Губи злегка пекло чи то від пристрасті, чи то від часнику.

Так я її і підгодовував протягом місяця, а одного разу нагодував її вже у себе вдома. Переконав її перевести речі до мене. Вона з радістю погодилася. З тих пір і живемо разом, а в холодильнику завжди лежить невелика заначка у вигляді сала.

Related Post

Дружина дуже змінилася після того, як я став заробляти менше. Є бажання влаштуватися на другу роботу, але боюсяДружина дуже змінилася після того, як я став заробляти менше. Є бажання влаштуватися на другу роботу, але боюся

Після весілля і народження дочки дружина змінилася до невпізнання. Нескінченно скандалить. Нескінченно дорікає. Немає жодного дня, щоб не відбулося з’ясування стосунків. Живемо в трикімнатній квартирі, в сім’ї дві машини. Квартира

Шкодувати у старості ми будемо не про те, що мало подорожували або погано виховували дітей …Шкодувати у старості ми будемо не про те, що мало подорожували або погано виховували дітей …

У житті кожної людини настає період, коли вона підводить свої життєві підсумки. І тоді, коли робляться уроки над помилками, настає мудрість. Зазвичай це настає в поважному віці. І тоді, озираючись

Мій вчитель з математики став моїм чоловікомМій вчитель з математики став моїм чоловіком

У школі у нас постійно змінювалися вчителі математики. Навіть у старшій школі майже кожні півроку був новий учитель. Але тільки не в одинадцятому класі. До нас прийшов хлопець тільки з

facebook