fbpx

Якась загадка природи – всі ці панянки з віями вчаться гірше за мене, але у них є хлопці з машинами, вони ходять в ресторани, вбираються і взагалі, схоже, живуть непогано. Що зі мною не так?

Чому чоловіки бояться розумних жінок?
Мені 22, я читаю книги, займаюся скрапбукінгом, люблю і вмію готувати, незаміжня. Не п’ю, не курю. Ні, це не анкета для знайомства. Швидше, зав’язка.

У мене немає подруг, тому що мені не цікаві зіркові плітки, б’юті-блоги і фотографії «я їм», «я йду», «я стою біля дзеркала» в Інстаграмі. Я не накачала собі губи (половина на курсі хоч щось собі та накачали), я не можу годинами обговорювати гелеве нарощування нігтів і шелак, мене дратують зітхання з приводу чоловічих торсів на обкладинках любовних романів.

І тому мені нема з ким ходити в клуби, і у мене немає подруг, а ті, що намагалися подружитися ще на 1 курсі, швидко знаходили мене нудною і дивною, тому що я не падаю в обморок від виду Джейсона Момоа. Так як можна, правда.

Якась загадка природи – всі ці панянки з віями вчаться гірше за мене, але у них є хлопці з машинами, вони ходять в ресторани, вбираються і взагалі, схоже, живуть непогано. Що зі мною не так? Що з хлопцями не так, що їм подобаються такі ось з губками «вуткою» і однією звивиною в голові?

Два місяці тому я познайомилася з хлопцем з паралельного курсу. Ми пішли в суші-бар, потім ходили в караоке. Пару тижнів було все добре, а потім він просто перестав дзвонити і все.

Став привозити до універу не мене, а якусь Настю зі свого курсу. Інтиму у нас не було, може, в цьому справа? Не розумію. Ми з ним так багато говорили, він розповідав про свої плани, у нас було багато спільного, ми навіть політику обговорювали! Він говорив, що йому подобається, що я розумна, що не схожа на інших. Возив до університету на своїй машині, ходив зі мною за руку … а тепер їздить з цієї Барбі фарбованою.

І він сам говорив, що хоче серйозних стосунків і йому не подобаються дівчата, які готові на інтим після першого побачення. Виходить, що брехав.

Ну, та панянка, звичайно, красуня, вії, нігті. Подивилася б я, як вона цими нігтями буде йому чистити картоплю. Або будуть все життя харчуватися в ресторанах? І вже напевно вона вже в першу ніч лягла до нього в ліжко, за такими не заіржавіє.

А про що вони говорять? Ну хіба може бути щось путнє в цій освітленій пергідролем голові? Може, справа не в них, може, чоловікам і потрібні вже ось такі ось тупенькі, щоб не дай бог, не була розумнішою, я вже не знаю. Може, вони спеціально таких вибирають, тому що розумних просто бояться?

Мені скоро 23, а я все не заміжня …

Related Post

Чоловік не висловлює почуття, говорить – не привченийЧоловік не висловлює почуття, говорить – не привчений

Мій чоловік майже 20 років пропрацював начальником поліції, на роботі днював і ночував. Вважає, що через це у нього не складалося особисте життя: віддавав усього себе професії. Звик не довіряти,

Рідна сестра відбила мого чоловіка. Робила все це перед моїм носомРідна сестра відбила мого чоловіка. Робила все це перед моїм носом

Минуло багато років, а рана заподіяна близькими не загоюється, навпаки вона починає гноїтися і боліти все сильніше. Сім’я у нас була зразкова, батьки вчителі, двоє дочок, я і моя старша