fbpx

Якась загадка природи – всі ці панянки з віями вчаться гірше за мене, але у них є хлопці з машинами, вони ходять в ресторани, вбираються і взагалі, схоже, живуть непогано. Що зі мною не так?

Чому чоловіки бояться розумних жінок?
Мені 22, я читаю книги, займаюся скрапбукінгом, люблю і вмію готувати, незаміжня. Не п’ю, не курю. Ні, це не анкета для знайомства. Швидше, зав’язка.

У мене немає подруг, тому що мені не цікаві зіркові плітки, б’юті-блоги і фотографії «я їм», «я йду», «я стою біля дзеркала» в Інстаграмі. Я не накачала собі губи (половина на курсі хоч щось собі та накачали), я не можу годинами обговорювати гелеве нарощування нігтів і шелак, мене дратують зітхання з приводу чоловічих торсів на обкладинках любовних романів.

І тому мені нема з ким ходити в клуби, і у мене немає подруг, а ті, що намагалися подружитися ще на 1 курсі, швидко знаходили мене нудною і дивною, тому що я не падаю в обморок від виду Джейсона Момоа. Так як можна, правда.

Якась загадка природи – всі ці панянки з віями вчаться гірше за мене, але у них є хлопці з машинами, вони ходять в ресторани, вбираються і взагалі, схоже, живуть непогано. Що зі мною не так? Що з хлопцями не так, що їм подобаються такі ось з губками «вуткою» і однією звивиною в голові?

Два місяці тому я познайомилася з хлопцем з паралельного курсу. Ми пішли в суші-бар, потім ходили в караоке. Пару тижнів було все добре, а потім він просто перестав дзвонити і все.

Став привозити до універу не мене, а якусь Настю зі свого курсу. Інтиму у нас не було, може, в цьому справа? Не розумію. Ми з ним так багато говорили, він розповідав про свої плани, у нас було багато спільного, ми навіть політику обговорювали! Він говорив, що йому подобається, що я розумна, що не схожа на інших. Возив до університету на своїй машині, ходив зі мною за руку … а тепер їздить з цієї Барбі фарбованою.

І він сам говорив, що хоче серйозних стосунків і йому не подобаються дівчата, які готові на інтим після першого побачення. Виходить, що брехав.

Ну, та панянка, звичайно, красуня, вії, нігті. Подивилася б я, як вона цими нігтями буде йому чистити картоплю. Або будуть все життя харчуватися в ресторанах? І вже напевно вона вже в першу ніч лягла до нього в ліжко, за такими не заіржавіє.

А про що вони говорять? Ну хіба може бути щось путнє в цій освітленій пергідролем голові? Може, справа не в них, може, чоловікам і потрібні вже ось такі ось тупенькі, щоб не дай бог, не була розумнішою, я вже не знаю. Може, вони спеціально таких вибирають, тому що розумних просто бояться?

Мені скоро 23, а я все не заміжня …

Related Post

Психолог сказала, що моєю енергією користувалися двоє – він і його дружина….Психолог сказала, що моєю енергією користувалися двоє – він і його дружина….

Ця історія починається з того, як я прийшла на прийом до психотерапевта після відносин з одруженим чоловіком. Але сподіваюся комусь це допоможе! Я прийшла на прийом в пригніченому стані. Я

Пішов на побачення з двометровою дівчиною з жалюПішов на побачення з двометровою дівчиною з жалю

Коли я вчився в десятому класі, у нас з’явилася новенька. Раніше в нашій школі не навчалася. Новенька  була двометрового зросту. Провчилися вже півроку. І якщо ми продовжували спілкуватися своїми маленькими

Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…

Я зустрічалася з хлопцем ще на початку дев’яностих. Був дивне час. Але мені тоді було добре – я була закохана. Результатом любові стали дівчинки-двійнята, яких народила в жовтні 1993 року.

facebook