Перейти до вмісту

Які знаки зодіаку схильні до зради

Зрада це завжди важко і нестерпно боляче. Тим не менш, є люди які фактично не можуть без цього. Навіть знайшовши свою другу половинку вони зраджують. Це все нажаль залежить від характеру людини, а на нього, як відомо впливає в тому числі знак зодіаку.

Риби зраджують не навмисно. Так вони кажуть. Просто в один момент їм перестає вистачати пристрасті, запалу та вогню в відносинах. Загалом, їхні зрази дуже випадкові і не завжди з однією і тією ж людиною.

Для того, щоб Риби залишалися вірними, їм необхідні бути зацікавленими в людині. Риби різко закохуються, різко холонуть до об’єкта, без якого раніше жити не могли.

Раки можуть зраджувати регулярно. Це не залежить від того хто є їхнім партнером. Вони роблять це для того щоб підняти власну самооцінку. Щоб показати собі, що вони здатні ще на щось в цьому житті.

Коли Раки зраджують ними керує точно не здоровий глузд, тому наслідки після таких дій часто дуже неприємні. Цьому знаку зодіаку варто було б знайти якийсь інший спосіб реалізувати себе і свої вміння, бо на одних зрадах далеко не заїдеш.

Стрільці часто навіть не розуміють що їхні дії це теж в деякій мірі зрада. Вона може бути не фізичною. Але досить часто саме така духовна чи ментальна зрада ранить набагато сильніше.

Цей знак зодіаку не вбачає тут нічого страшного, тим не менш не воліє розказувати про свої дії кожному зустрічному. В результаті багато проблем у цього знака саме через його постійні зради.