fbpx

Якось дядька-Ігор вирішив купити пральну машину, але за доставку на поверх платити не хотів, вирішив він прямо на вулиці розібрати і визначитися, чому це пральна машина така важка,думав, що туди спеціально поклали цегли

Заберіть цеглу!
Випадок розповів мій колишній колега. Він більше схожий на анекдот, хоча придумати подібне було б по-справжньому складно.

Колега працював начальником відділу в супермаркеті електроніки. В один із днів він заміняв адміністратора. Вранці з’явився чоловік з досить місткою сумкою.

Незадоволений клієнт обурювався тим, що йому в куплену напередодні пральну машину поклали зайвий вантаж для збільшення ваги. “Заберіть цеглу!” – відразу прокричав чоловік на весь зал.

Товариш довго намагався вникнути в проблему, викликав продавця, вантажників, комірника, і з трудом, але з’ясувалося таке.

Покупець вибрав звичайну пральну-автомат з фронтальним завантаженням. Всі, хто користувався, а особливо – пересував або встановлював, в курсі, що пральна машина – річ важкувата, і її самому можна хіба що волочити, але ніяк не піднімати.

У магазині габаритні товари доставлялися по місту безкоштовно, але тільки до під’їзду, по поверхах вантажники розносили вже за додаткову плату.

Умови цілком прийнятні, і про них зазвичай розповідали як продавці, так і касири. Проблемному покупцеві пралку доставили в день покупки, ввечері, він уже зустрічав машину внизу.

Вантажники дістали запаковану машинку, і з цього моменту почалися претензії:

– А чому пралка запакована, ви щось приховуєте?

– Ні, так положено, та й ціліше ж буде.

– А якщо всередині не те?

– Так ми розкриємо, покажемо, тільки може спочатку віднесемо в квартиру? Не на вулиці ж розпаковувати.

– Ви безкоштовно віднесете?

– Ні, даром сюди привезли, далі – за гроші.

– Тоді я сам віднесу!

Великогабаритні хлопці переглянулися, оцінивши комплекцію кволого мужичка.

– Стиралка півстоліття кіло важить, ти її з місця не зрушиш! Може друзі є, сусіди? Хоч одного міцного візьми в допомогу.

– Я точно знаю, що машинка не може бути такою важкою! Там бак пластиковий!

– Ну так бери і тягни! – не витримали вантажники, і машина швидко розвернулася.

Здавалося б, на цьому історії кінець – помучиться впертий і економний чоловік, та й знайде помічника, щоб відтягнути на свій поверх корисний побутовий прилад, однак мужичок був не такий простий.

Він сходив додому, взяв інструменти і розвалив вщент корпус пралки, шукаючи причину такої ваги. І знайшов! Усередині кожної машини є спеціальні обважнювачі, щоб при наборі тисячі оборотів в хвилину вона не полетіла до сусідів, само собою, ці “камінчики” і дають значну частину загальної маси.

Наш умілець зняв таки “цеглину” і повернув в магазин, вимагаючи, щоб йому компенсували зайву вагу, яка “була спеціально додана для того, щоб неможливо було транспортувати в поодинці і брати гроші за занос на поверх”.

Цитата правдива, а фраза “заберіть цеглу!” з тих пір регулярно звучала в тому супермаркеті при продажах пральних машин, ставши частиною корпоративного гумору.

Related Post

Одружений коханець не хоче нічого мінятиОдружений коханець не хоче нічого міняти

Уже 13 років зустрічаюся з одруженим чоловіком. Не можу назвати себе жертвою – чудово розумію своє становище. У мене дочка від першого шлюбу, який виявився невдалим. Іноді мені здається, що