fbpx

Якось пізно ввечері я викликав таксі, було прохолодно тому щоб не чекати на місці я просто пішов пішки в сторону будинку. Так і дійшов сам, з таксі не дзвонили. Зате о 3 ночі коли я вже спав мене розбудив водій

Як я викликав таксі вночі або чому краще відразу йти пішки.

Події, які відбулися зі мною, не вигадка. А якщо ти той самий таксист, то гори в пеклі, черепаха!

Ця історія сталася зі мною 11 років тому в невеликому місті. Населення міста не перевищує і 150 000 чоловік, а це значить, що після 18.00 дістатися з одного кінця міста в інший на громадському транспорті просто нереально.

Так вийшло, що я вийшов з квартири своєї дівчини приблизно об одинадцятій вечора. Дійшов до зупинки і став чекати.

Я чекав і чекав, чекав, чекав. Коротше, було вирішено викликати таксі і віддати останню сотню таксисту.

Було літо, але в футболці все ж було холоднувато стояти вночі на зупинці.

Додзвонився швидко. Оператор прийняла виклик і пообіцяла, що протягом 15 хвилин машина забере мене.

Я прочекав 15 хвилин, потім ще 15. Став замерзати. Вирішив, що піду в сторону будинку пішки, а якщо подзвонять з таксі, то я скажу, щоб таксист ледь проїхав і підібрав мене. Але ніхто не дзвонив.

Таксі не було. А вже була перша година ночі. Я спочатку повільно йшов в сторону будинку, а потім додав ходу.

Всього за 1,5 години був удома. Викупався, поїв і пішов спати. І це було вже 3 ночі. Я не просто заснув, а провалився. О 3:15 на мій номер зателефонували.

Якщо чесно, то я досить швидко заснув і не міг відразу зрозуміти. Хто ж дзвонить в такий час?

Виявилося, що таксист під’їхав і чекає мене на зупинці. Я не зміг придумати нічого кращого фрази: “а чого так рано приїхали? Я б ще почекав!”.

З тих пір я років п’ять взагалі не дзвонив в таксі. Намагався так вибирати час, щоб не доводилося ночами кудись доїжджати. А зараз мене по місту катає особистий автомобіль.

Сподіваюся, що таксистам будуть потрапляти тільки неадекватні пасажири,  так як нормальних пасажирів ви просто не заслуговуєте!

Related Post

“Іринко, я подарую тобі колечко з діамантом на кожний палець”, – сказав він у їхню першу зустріч“Іринко, я подарую тобі колечко з діамантом на кожний палець”, – сказав він у їхню першу зустріч

Десять хвилин. Він завжди був пунктуальний – коли запізниться і зараз. Краще плаття вже спокусливо обтягує тіло, кварцова змійка зручно влаштувалася на шиї, туші – побільше, помади – поменше, все