fbpx

Якось пропали татові купальні плавки. Ну, загубилися і загубилися. Йшли роки, в кімнаті пару раз робили ремонт, купили нову шафу і поставили її на місце старої. Я була вже дорослою, одного разу мама кличе мене, сміється і каже: Ти просто не повіриш, якщо не побачиш! Розкриває шафу, ті самі купальні плавки, зниклі 10 років тому, лежать акуратно розправлені

Відразу обмовлюся, я тридцятирічна тітка дівчина і не вірю навіть у бога. Хоча невіра, тобто скептицизм є початок віри. Я, скажімо, ставлюся рівно до віруючих, невіруючих, відьм, домовиків, русалок, провидців і т.п.

Моє дитинство і юність пройшли в будинку 50-х років будівництва. Дерев’яний будинок з 8 квартирами, такі є в кожному місті, де-то їх називають бараками. Височенні стелі, величезні квартири.

Мені було, напевно, 10 або 11. Батьки були на роботі, бабуся пішла у справах.

Я прокинулася, взяла книжку і повернулася в спальню читати. За скрипливим диваном в залі хтось ходив. Виразні кроки істоти, трохи важче кота. Кота вдома не було, я сама з ранку його випустила. Хтось потоптався по дивану секунд 20 і затих. Я просиділа в спальні до приходу бабусі.

І з тих пір почалося. Ми називали його Федя.

Він часто терся об ноги, ніби кіт, і, коли обертаєшся і кажеш нібито коту: Ти мій хороший! То нікого немає.

Предмети часто виявлялися не на тих місцях, де їх залишили. Спілкуєшся з гостею, її сумка стоїть поруч з кріслом, обидві виходите з кімнати, а після повернення сумка, наприклад, на дивані.

Гостей такі речі приводили в шок, а ми якось всі звикли.

Кот періодично ганявся за кимось невидимим, а ще часто лежав і спостерігав, ніби за невидимою мухою.

Пропадало те, що лежить не на своєму місці. Часто безповоротно.

Ми були на вулиці, почалася гроза, вікна в квартирі були відкриті. На моїй тумбочці красувався вишита серветка, і зверху валялася жменя дріб’язку.

Коли я зайшла в спальню (виходила остання я, поклавши дрібниця на тумбочку, заходила перша я), серветка валялася на підлозі, грошей не було. Ми з татом навіть палас піднімали, так і не знайшли.

Прикладів пропаж безліч. Щось він повертав назад.

Якось пропали татові купальні плавки. Ну, загубилися і загубилися. Йшли роки, в кімнаті пару раз робили ремонт, купили нову шафу і поставили її на місце старої.

Я була вже дорослою, одного разу мама кличе мене, сміється і каже: Ти просто не повіриш, якщо не побачиш! Розкриває шафу, ті самі купальні плавки, зниклі 10 років тому, лежать акуратно розправлені зверху рушників!

Будинок був старий і люди, в основному там жили дуже немолоді. Перед кожним небіжчиком Федя стукав у кутку під стелею, над моїм ліжком. Жодного разу не помилився.

Якось мама втратила сережку на роботі. День був дуже насичений, до сумки не підходила ні разу. В кінці дня колеги помітили відсутність однієї сережки у неї в вусі.

Був оглянутий клас (мама вчитель), переглянута кілька разів сумка з витрушування вмісту, про всяк випадок. Не знайшли.

Тато вдома сказав, що більше золото він дарувати не буде, тому що втрата була не перша. Вже пізно ввечері у мами промайнула думка попросити допомоги у Феді, попросила і забула.

Через пару днів на роботі стала діставати телефон з сумки, зверху телефону лежить та сама сережка.

Я поїхала від батьків давно. Того будинку вже немає. Кілька років тому батькам дали нову квартиру (було старе житло). Федю кликали до себе і я, і батьки. Ні у кого з нас нічого незвичайного не помічається.

Напевно, пішов кудись.

Related Post

Моєму діду вирішив помститися якийсь юнакМоєму діду вирішив помститися якийсь юнак

Таку історію розповіла мені моя бабуся, царство їй небесне. Вона трапилася в кінці п’ятдесятих років. Жили вони в той час з моїм дідом в їхньому селі. І ось якось сиділи

Колишній чоловік повернувся до мене від коханки, а вона МЕНЕ тепер називає розлучницеюКолишній чоловік повернувся до мене від коханки, а вона МЕНЕ тепер називає розлучницею

Моя історія ось якась почну з невеликої передмови, коли мені було 18 років я по ВЕЛИЧЕЗНОМУ коханню вийшла заміж, зустрічалися кілька років до цього, все було настільки прекрасно … що