fbpx

Якось випадково я взяла телефон свого чоловіка і почала перевіряти листування, а там стільки всього цікавого знайшла, він на мене скаржисвя своїм колишнім, а з однією навіть домовився хрестити чиюсь дитину

Іноді дуже корисно душевно поговорити з чоловіком.

З чоловіком познайомилася чотири роки тому, я тоді працювала в бізнес-центрі й в сусідній офіс заїхала чергова фірма. Менеджером там працював хлопчина, веселий, товариський, симпатичний, відразу почав проявляти мені знаки уваги, але я якось не особливо була до нього розташована, хоча залицявся він красиво, квіти, кіно, кафе, прогулянки, думала, ну залицяється і нехай.

Сам він з іншого міста і про його життя я знала тільки з його слів, мені він говорив, що любить мене безмірно і з першого погляду зрозумів, що я його жінка життя, що він ні з ким кілька років не зустрічався.

Все закрутилося, закрутилося, своїм ставленням закохав мене в себе, через рік весілля, ще через рік син. Чи то від вагітності й після пологів мізки пливуть, але я почала підозріло ставитися до його відряджень, які, до слова, були в його рідне місто.

Після чергової поїздки я полізла в його телефон, хоча з роду ніколи до чужих речей не торкалася, а тут. Стільки всього цікавого побачила, листування з колишніми, що я його дістала, скаржився яка я погана, що мозок йому виношу, з одною колишньою він вже ніби як їх спільну дитину домовлявся з кимось охрестити. Я була в шоку, знала, що після народження сина не все гладко у відносинах, але щоб настільки.

Запитала у нього безпосередньо, що все це означає і як будемо жити далі. Відповів, що з ними він спілкувався, тому що просто треба комусь було виговоритися, що я його абсолютно перестала розуміти, ніяких дітей і любовних зв’язків на стороні не було, що він любить мене як в перший день, але просто втомився.

Поговорили, у всьому розібралися, це його минулі відносини та він абсолютно не хоче в них повертатися, я йому чомусь вірю.
Не знаючи я про його листування, навряд чи б у нас відбулася душевна розмова, тепер ми дня одне без одного не проводимо, я навчилася чути його і цінувати, а він носить мене на руках.

Але краще не копатися в телефоні й минулих відносинах одне одного, у кожного є життя До.

Related Post

Мене відштовхують занадто сильні почуття дівчиниМене відштовхують занадто сильні почуття дівчини

Ще недавно я відчував порив почати сімейне життя. Моя обраниця допомагала, підтримувала на початку спілкування і продовжує робити це зараз. Але я став коливатися і трохи розчарувався. Все було гармонійно,

Не розумію чи кохає він мене, і хто та жінка, яка шле йому приватні відеоНе розумію чи кохає він мене, і хто та жінка, яка шле йому приватні відео

Про себе: 37 років, п’ять років розлучена, двоє синів 11 і 9 років. За п’ять років було кілька захоплень, але в основному с*кс-онлі. У більшості випадків я відлітала в мінус

З красеня-ловеласа і бабія він перетворився на старезного беззубого старого (в 55 років!)З красеня-ловеласа і бабія він перетворився на старезного беззубого старого (в 55 років!)

Не шукайте стару любов … Я теж все життя любила одну людину. Ми познайомилися, коли мені було 18, а йому 16. Це була любов з першого погляду. Через 2 роки