Якщо обидві дитини виявляться моїми

Коротше влип я, по самі вуха, як то кажуть. Познайомився з дівчиною в клубі, потанцювати, потусили, випили кілька коктейлів. Дівчина здалася мені відразу дуже хорошою, скромна, але не ханжа.

Я запропонував наше спілкування продовжити в іншому місці, більш тихому і спокійному, можливо в кафе чи ресторані десь, або ми могли б поїхати кудись в парк, я то за кермом не п’ю, але сьогодні вживав, та є таксі, та і взагалі в 21 столітті живемо.

Вона довго не могла погодитися, але я її вломав. Поїхали ми до неї додому, вечір був чудовий, вона самотня, я ще й здивувався, адже в такої дівчини не може не бути прихильників. Там купили червоненького, за розмовою і не побачили як 3 пляшки висушили. Справа дійшла самі знаєте до чого.

Зранку я прокинувся і нічого не пам’ятав. Хоч що хочете кажіть, а на моменті коли я зайшов до неї в квартиру я нічогісінько більше не запам’ятав.

Вона теж прокинулася і запитала чи було в нас щось. Справа то делікатна. Не хотілося впасти обличчям в бруд перед такою жінкою. Звісно я сказав що так, вона як я зрозумів теж не сильно старалася запам’ятати вчорашній вечір.

Після цього кілька разів ще зустрілися в кафе, а потім все справи, я думав про неї, та робота, сесія, особисті проблеми ніяк не давали спокою, тому зустрічалися рідко.

І тут мені дзвонить моя колишня і каже що вона вагітна. До слова сумнівів що дитина моя немає, вона хоч і має важкий характер, але і брехати не стане, та і по строкам все збігається, ми тоді їздили в відпустку на 2 місяці, перші 30 днів на морі, ще 30 надалі, а там посварилися і розбіглись.

Я їхав на зустріч з Вікою, новим коханням так, наче мене побили і знечестили. Так мені було образливо за те, що я маю відмовлятися від стосунків з дівчиною, яка мені запала в душу.

Та покинути свою дитину я не міг, і Катю, колишню, поважаю досі, нічого поганого, просто не зійшлися характерами, таке буває.

Приїхав в кафе, а вона щаслива кинулася мені на шию і сказала що вагітна. Мені аж в очах потемніло. Строк приблизно 4 тижні, якраз як ми з колишньою розійшлися і я подався в гульки, тоді то ми і були вдома у Віки.

Та я сумніваюся що ця дитина моя. А ще, Віка заявила мені, що якби не ця вагітність, вона б подумала чи продовжувати спілкування зі мною, бо я не її типаж.

Що робити, кого обрати, як не зійти з розуму. Я боюся образити дівчат, адже якщо запропоную експертизу після народження дітей, це буде недобре з мого боку.

А з іншого, якщо обидві дитини виявляться моїми? Та й до того ж, під час вагітності треба бути поруч, щоб підтримувати, але з ким?

Related Post

Єдине чого ми досягли так це те, щоб його звільнили не по статті і він міг влаштуватися на роботу лікаремЄдине чого ми досягли так це те, щоб його звільнили не по статті і він міг влаштуватися на роботу лікарем

Їду на роботу, спізнююся вже на пів години, викликала таксі, бо громадський транспорт просто переповнений. Дзвонить мені подруга, каже допоможи, там таблетки треба деякі купити, підкажи варто чи ні, а

Таня влаштувалася на нову роботу, а в результаті через неї розлучилася з чоловікомТаня влаштувалася на нову роботу, а в результаті через неї розлучилася з чоловіком

Сьогодні натхненно Таня бігла влаштовуватися на нову роботу. Уже років 5, якщо не більше, дівчина не бачила спокою через декрет. Діти пішли в садок та школу, тому вона могла спокійно