fbpx

Якщо раніше я засуджувала невірних дружин, то тепер розумію справедливість приказки: від хорошого чоловіка дружина гуляти не буде

Від хорошого чоловіка дружина гуляти не буде.

Чому жінки заводять коханців?Нам з чоловіком по 27 років, одружені ми вже більше 7 років. Заміж я за нього вийшла по любові, коли ми ще навчалися в інституті. І при цьому завжди була вірною, люблячою і господарської дружиною.

Я виглядаю цілком симпатично, незважаючи на пологи змогла зберегти струнку фігуру, одягаюся зі смаком.

Багато хлопців бігали за мною до заміжжя, але я як на зло вибрала далеко не кращого з них.

Спочатку чоловік здавався мені перспективним, розумним, люблячим, з тих які прагнуть знайти своє місце під сонцем. Але після заміжжя і народження дитини він розслабився, всі його ідеї і плани поступово зійшли нанівець.

Цілими днями може грати в комп’ютерні ігри, поки я працюю й намагаюся забезпечити сім’ю, роблю з дитиною уроки і т.д. Квітів від нього не бачила вже кілька років (не рахуючи чергових тюльпанів раз в рік на 8 березня).

Якщо що-небудь прошу зробити – забуває або придумує неправдоподібні відмовки. Я як білка в колесі, і на роботі вимотуюсь, і вдома всю роботу роблю, а йому навіть з дитиною поспілкуватися нема коли. Закатувала скандали.

Одного разу по роботі познайомилася з цікавим чоловіком: 39 років, розведений, начальник у великій фірмі, яка є нашим постачальником.

Починалося наше знайомство з суто ділового спілкування, але поступово він став приділяти мені знаки уваги.

Спочатку я ніяк не реагувала на це, але потім він став викликати у мене повагу і симпатію як чоловік. Ще б пак: зрілий, забезпечений, здатний приймати рішення і нести за них відповідальність – хіба не таким повинен бути справжній чоловік? У ньому є все те, чого абсолютно немає в мого чоловіка.

Наше спілкування ставало все ближче, він запрошував мене в ресторани, я погоджувалася, підвозив до дому (раніше на маршрутках доводилося їздити). І нарешті, коли ми після чергового походу в ресторан поїхали до нього, все і сталося. Він і в ліжку просто супер!

Ніколи такого не відчувала з чоловіком. Загалом, він став моїм постійним коханцем. Чоловік ні про що навіть не здогадується і, чесно кажучи, я б не здивувалася, якби дізнавшись про все, ніяк не зреагувала.

Мій новий чоловік пропонує розлучитися і вийти за нього заміж. А мені свого просто шкода, та ще й дитина, тому я відмовляюся. Не знаю що робити.Якщо раніше я засуджувала невірних дружин, то тепер розумію справедливість приказки: від хорошого чоловіка дружина гуляти не буде.

Related Post

Я сподівалася, що все-таки виховаю в Артемі доброго чоловіка і батькаЯ сподівалася, що все-таки виховаю в Артемі доброго чоловіка і батька

Мами вчать своїх дочок – чоловіків неможливо перевиховати. За кого виходиш заміж, з таким і жити будеш. Здавалося б все це зрозуміло. Але іноді почуття сіють надію. Чоловік одного разу