Якщо розлюбив — май сміливість зізнатися

На сьогоднішній день не є чимось дивним відсутність другої половинки. Як тільки в житті закоханих з’являється побут, все перетворюється в сварки, розбіжності і розлучення. І це в кращому випадку розрив відносин. У гірших варіантах — довічне терпіння одне одного. Зі своїм чоловіком я прожила 20 років.

Потім ми почали помічати, що розрізняємося багатьом. А згодом було зрозуміло, що Роман має іншу жінку. А іноді до мене і доходили плітки, що є ще й син від цієї жінки. І конкретно заявити мені не було чим, тому я наполегливо мовчала і ігнорувала будь-які припущення підсвідомості.

Одного разу я випадково почула його розмову з якоюсь жінкою по телефону. Він запевняв її, що за кілька днів подасть на розлучення, а перед тим зробить все можливе, щоб кредит був тільки на дружині.

Я не стала страждати і плакати. Відразу потрібно було запобігти обман. Я дійсно дозволила взяти кредит, але по всій документації він був на мою свекруху. Тому на наступний день пішла в суд. Зібрала всі необхідні документи на розлучення.

А коли на телефон чоловіка приходили оповіщення про засідання, я швидко і безслідно видаляла їх звідти. Наша квартира законно оформлена на нас двох.

Але в одій з наших схованок вже лежали гроші на велику квартиру. Про це місце знали лише ми з Ромою. Під приводом забутої кофтинки, я вбігла в нашу кімнату і забрала всі гроші зі схованки. Як я і думала, Роман запросив до себе коханку.

Провели разом ці всі дні, поки в один з них він не помітив, що «заначки» немає.  Чоловік подзвонив, щоб вибачитися, покаятися в гріхах. Але моєї впевненості вистачило, щоб відіслати його як найдалі.

Ніщо не могло змінити мого ставлення до цієї людини. Вірю в те, що люди не змінюються. Якщо вам одного разу зробили боляче, скоро достигнуть і інші рази. А хто знає: можливо, на наступний раз буде все набагато гірше !?

А після моєї відмови Роман показав всю свою сутність. Заявив, що подасть на розлучення і весь борг я буду платити сама. У відповідь я поклала трубку і прислала повідомленням фото документа, який доводив нашє розлучення.

Тому тепер кредит буде платити колишній і його мати. Ось так я вважаю і працює життєве правило бумеранга. Не варто обманювати людей, виставляти їх дурнями, і тим більше підставляти. Ніколи не знаєш, як на наступний день надійдуть з тобою.

Якщо розлюбив — май сміливість зізнатися в цьому і обірвати всі нитки, що пов’язують тебе з нелюбомою людиною.

Related Post

Через той загадковий перстень дві молоді дівчини пішли в інший світЧерез той загадковий перстень дві молоді дівчини пішли в інший світ

Не можна, не можна брати. Не бери. Ці слова постійно лунали в голові у Ані. Вона нещодавно схоронила свою найкращу подругу, а тепер і сама сильно захворіла. Аня і Інна

Допомогла довезти чужу дитину до міста, а потім навіть “дякую” не почулаДопомогла довезти чужу дитину до міста, а потім навіть “дякую” не почула

Родичка запросила нас із донькою до себе у гості, коли відпочивала з онукою в орендованому будиночку за містом. Машини ми не маємо, таксі туди коштує дуже дорого. Ми поїхали автобусом.