Якщо спочатку він хоч якось відповідав, то тепер не бере слухавку

Мені потрібна ваша допомога. Я нещодавно познайомилася з хлопцем інтернетом, додала в друзі. Спілкувалися якийсь час, а коли випадково зустрілися, я розгубилася. Він був трохи нижчий за мене, і тільки це мене зупиняло. Потім він запропонував зустрітися знову, я відмовила, пояснила це тим, що нещодавно розлучилася з хлопцем. Він почекав тиждень і запросив мене на каву. Я погодилася.

Мене все влаштовувало, він навіть почав подобатися ще більше. Попри його зріст, він був гарним хлопцем. Потім ми спілкувалися інтернетом. У вихідні я йому зателефонувала сама та запропонувала зустрітися. Виявилося, він був із друзями і не міг приїхати, але потім за 15 хвилин написав, щоб я виходила. Було приємно, що він приїхав.

Того вечора я вже ніби підсвідомо розуміла, що це моя людина і мені все одно на його недоліки. Але тут вийшла неприємна ситуація, так би мовити, мої незрозумілі капризи. Я почала гніватись, що ми просто стоїмо і нікуди не їдемо (він приїхав не на своїй машині, а з друзями) і, постоявши з ним 10 хвилин, я пішла з подругою пити каву.

Він поїхав ображений. Я йому через 30 хвилин подзвонила, він не відповідав. Наступного дня ми переписувалися в інтернеті, я влаштувала істерику, що він поїхав і не відповідав на дзвінки. Він спокійно намагався пояснити, що поїхав додому спати, і що я вчора погано з ним вчинила. Я ще довго не могла заспокоїтися, і в результаті він видалив мене і заблокував.

Я, трохи зачекавши, писала йому, він неохоче відповідав. Намагалася вибачитись за свою поведінку – все марно (хлопець водолій). Я вже впевнено хотіла бути з ним, але вже було пізно. Він образився на моє незрозуміле ставлення до нього, і всі спроби повернути його марні.

Якщо спочатку він хоч якось відповідав, то тепер не бере слухавку. А мене тягне до нього і не знаю, що робити далі. Вже місяць як не бачу його, і він ігнорує мене, навіть бачити не хоче. Підкажіть, як його повернути.

You cannot copy content of this page