Якщо за три роки ви не зважилися на шлюб, то 90% ймовірність, що не зважитеся вже ніколи. Я не кажу, що це погано, просто це так.

Якщо зустрічаєтеся 3 роки і більше … Пора розбігатися?

Помітила, що всі подруги, які зустрічалися з чоловіками більш 3-х років, в результаті до заміжжя так і не добиралися.

Я розумію, що не всі прагнуть вийти заміж, а комусь заміжжя і дарма не здалося, але все ж … Три роки – це саме той термін, коли ви одне про одного знаєте все … і навіть більше.

Якщо за три роки ви не зважилися на шлюб, то 90% ймовірність, що не зважитеся вже ніколи. Я не кажу, що це погано, просто це так.

Одна з моїх подруг зустрічалася з чоловіком майже 5 років. З цих 5 років вони жили разом протягом 2 років. Весь час чоловік знаходив відмазки: то гроші потрібно зібрати, то двоюрідна бабка почила, то “час не найвдаліший”. В кінцевому підсумку вони розлучилися. Подруга хотіла  визначеності, а її співмешканця і так все влаштовувало.

Я ж зустрічалася з першим чоловіком 4 роки. Початок відносин припав на другий курс університету. За цей час зрозуміла, що мені з людиною просто не по дорозі. У моєму випадку мінусом стало те, що я добре дізналася про його суть … Напевно, навіть дуже добре …

Можливо, хтось і одружується після 3 років спільного життя. Але такі люди, швидше за все, і не розлучаться ніколи, оскільки знають одне одного як вже дуже добре і йдуть на цей крок думаючи головою, а не іншим місцем.

You cannot copy content of this page