fbpx

Ярослав думав що все минулося і жінка його вибачила. Насправді Лєра готувала план

Через свої ревнощі Валерія не могла навіть спокійно дихати поруч з чоловіком. Вона настільки йому не довіряла, що була переконана в його зрадах на 100%. Причиною цього стали минулі образи і поведінка Ярослава. Він часто, до декрету ішов в загули, притягував додому інших жінок.

Коли це стало нестерпним і Валерія вирішила піти, він її зупинив, клявся що більше не буде, просив не йти і подумати про дітей. Вона лишилася заради них. Діти ж не винні ні в чому, навіщо їх лишати батьківської турботи.

Життя Ярослава після того як жінка пробачила його, перетворилося в пекло. Вона більше не скандалила, не кричала, нічого не вимагала. Їй не хотілося більше бути з цим чоловіком, тому вони жили разом як батьки дітей, спали в одній кімнаті, в одному ліжку, але навіть під різними ковдрами.

Валерія повністю поринула в себе і дітей. Вона стала більш спокійнішою, не звинувачувала чоловіка більше ні в чому, не кричала, мало того, навіть не телефонувала. На людях була ніжною та веселою, всі звернули увагу на те, що жінка сильно змінилася.

Оточуючі думали, що саме через це Ярослав перестав їй зраджувати. Правди не знав ніхто окрім неї самої. Вона почала шукати роботу, відновила зв’язки з подругами, почала краще відноситися до свекрухи, щоб та могла іноді сидіти з дітьми. Власний чоловік не впізнавав її, хотів швидше прийти додому, щоб побачити що ж на цей раз придумала жінка.

У неї то йога, то малювання, то танці. З дітьми чимось займається постійно, загадкова стала, щаслива наче. Ярослав відчував себе зайвим біля них, не знав з якого боку підійти, не знав як до дітей заговорити, адже раніше він зовсім іншим зайнятий був. Всі думали що життя налагодилося, але як тільки діти перейшли у 3 і 4 класи, Валерія пішла. У неї вже була взята в іпотеку невеличка студія, вона робила манікюр на дому, приїздила по виклику до клієнток, заздалегідь купила авто, переконавши чоловіка, що так буде краще дітям.

Тут Ярослав все зрозумів. Вона була такою, бо їй стало все одно на нього. Саме тому не кричала, не сварилася, не пиляла. Але змінювати було щось пізно, вже були готові папери для розлучення, але Валерія підшукувала собі нову сукню,незабаром у неї весілля. Її янголятка будуть там самі красиві, вона вже купила донечці сукню, а синові нові черевики.

Related Post

Через сон вона наче просила моєї допомогиЧерез сон вона наче просила моєї допомоги

Вчора мені наснилося, що я читаю книгу і, в ній описувалося, як гуляю я по парку з одною досить інтелігентною і культурною на вигляд старенькою, і вона говорила мені про

facebook