Є шанс виконати мрію багатьох покинутих

Після пологів я злегка поправилася. Вага не особливо збільшиалася, але … Від чоловіка почалися претензії — що це, мовляв, таке і все в такому дусі. Замість того, що б сказати — «Все добре улюблена, ти все одно краще за всіх» і почекати, коли я прийду в себе, він пішов «наліво».

Так так пішов, що в один прекрасний день взагалі не повернувся. Залишилася з дитиною на руках, тут подробиці ні до місця, думаю — все зрозуміло. Зрештою я втомилася побиватися і знайшла в собі сили повернутися до життя.

Завела собаку, почала пробіжки вранці разом з нею. Стала качати прес. Хоч це дуже важко морально, але відмінноф відволікає від похмурих думок.

Звикла до спорту, і з часом, влаштувавшись на роботу, записалася у фітнес зал. На відміну від тренера в нашому спорткомплексі, фітнес-тренер виявився уважним і терплячим чоловіком.

За пару років постійного відвідування залу, я не тільки повернула собі гарну фігуру, але і поліпшила її місцями.

Мінімум в 1,5 рази. Полюбила себе знову, полюбила своє тіло. Одного разу, повертаючись додому зі спортивною сумкою і в спортивній формі, помітила, що біля під’їзду стоїть мій колишній чоловік. З квітами та цукерками Мабуть, в домофон дзвонить, а син йому не відкриває.

Тут я розумію, що у мене — прямо тут і прямо зараз — є шанс виконати мрію багатьох покинутих. Зробити так, щоб він плакав від каяття.Руки за голову закинула, присіла раз п’ять швиденько, груди поправила і зробила крок до нього назустріч.

А він мені знаєте, що говорить? — Дівчина, ви в цьому під’їзді живете? Можете двері відкрити? Гірко засміявшись, я закрила обличчя руками і, відчуваючи невимовне торжество, відійшла в сторону — Я щось смішне сказав? — раптом занервував він — що вас насмішила?

— Сказав. в РАГС Коли клявся любити і захищати.. — повертаючись до нього прямо обличам сказала я — До сих пір, ржу не можу! — Ліда? Ліда! — він витріщив очі дивлячись на мене.

— У тебе є 10 секунд, щоб забратися з цього двору, — вже невесело оголосила я. — Можна хоч сина побачити? Пашка! — благав він. — Пішов геть! Пішов Дивилася йому вслід, він часто оглядався А толку? Мрії збуваються, якщо захотіти

Related Post

Мені здавалося, це любов, а він просто взяв і поїхавМені здавалося, це любов, а він просто взяв і поїхав

Ми познайомилися багато років тому. Відразу сподобалися одне одному, але він любив іншу дівчину і жив з нею. Я сильно переживала, що мої почуття не взаємні, постаралася його забути, але

Я не проти такого рішення доньки, адже вона навіть сама попросилася знайти їй репетитора, хорошогоЯ не проти такого рішення доньки, адже вона навіть сама попросилася знайти їй репетитора, хорошого

Дилема прямо, моя донька навчається в 9 класі і дуже хоче вступати в інститут міжнародних відносин. Але для того щоб туди пройти необхідно мати хороший бал з англійської мови, і