Перейти до вмісту

Є у нього десь ще донька і ще інша донька. Від різних жінок. Одна з них так діставала його за місцем прописки, що довелося переїхати. Так Олег і опинився у нашому будинку

  • від

Нещодавно поселився у нашій багатоповерхівці чоловік моїх років і одразу почав до мене чіплятися. То давай на каву підемо, то чого сама торби несеш – дай допоможу.

Телефон просив. Я лише сміялася. Свій, кажу, не дам, а от чоловіка, як дуже треба, можу і записати.

Звати нового сусіда Олег і не відставав він довгих пару місяців. Аж до того моменту, поки не сталося у нас справжнього конфлікту.

Він прийшов і дзвонив мені в двері, а час був дуже пізній. Та й взагалі незрозуміло нащо таке робити, виставляє мене в очах інших судів у негарному світлі. Ще й чого не треба – чутки підуть.

Я перелякалася від такого візиту, навіть вітатися перестала. Обходила того Олега десятою дорогою. А потім чоловіка мого відпустили з фронту у відпустку додому і тут вже сам Олег не підходив до мене ближче ніж на 10 метрів.

Міг показово в ліфт не сісти, якщо я вже була всередині. Отакий величезний, двометровий, ображений малюк той Олег.

Але найцікавіше почалося, коли новий сусід привіз додому дівчину, прямо з пологового будинку. Двійня у нього, хлопці.

Дівчина молода, як виявилося не розписані і в планах немає. До самих пологів жила з батьками, але змусила його щоб забирав до себе, щоб ніби сім’я вже була. Але якоїсь відповідальності за неї та за дітей він на себе брати не поспішає.

І якщо мене шокувала поява дівчини і двійнят поруч з незадавшимся кавалером, то коли ми з нею розговорилися, ситуація виявилася ще більш цікавою. Є у нього десь ще донька і ще інша донька. Від різних жінок.

Одна з них так тероризувала його за місцем прописки, що довелося переїхати. Так Олег і опинився у нашому будинку.

Цікавий персонаж, що тут ще сказати. Дівчину поруч із ним шкода звичайно. А з іншого боку – кожен сам робить свій вибір.