Єдине що вона сказала – помсту подають холодною

– Коханий, забереш мене з роботи? – Женя подзвонила чоловіку з надією, що після важкого робочого дня її не доведеться сорок хвилин трястися в маршрутці.

– Я зайнятий, – коротко відповів чоловік. На задньому ж плані було чітко чути телевізор, а значить Артем вдома.
Дівчині було прикро до сліз. Шлюб тріщав по швах, але ж ще півроку тому чоловік був готовий її на руках носити.

Що змінилося за цей короткий час? Женя не знала. Вона стежить за своєю фігурою, проводячи пристойну кількість часу в спортзалі. Неймовірно готує – не дарма ж працює в популярному ресторані. Ніколи не просила грошей, не влаштовувала істерик, була готова виконати будь-яке бажання чоловіка …

– Ти так йому швидко набриднеш, – хитала головою мама, вислуховуючи скарги Жені. – Не можна в усьому потурати чоловікові.
– Я просто його люблю, – безпорадно посміхалася у відповідь дівчина. – І він мене любить …

-Все-таки я йому набридла, – кycaлa губи Женя, переглядаючи історію браузера. Виявляється, Артем весь свій вільний час проводив на сайтах знайомств, спілкуючись з кількома дівчатами відразу.

– Чому не можна було спокійно зі мною поговорити? Я б зрозуміла і відпустила. Навіщо мyчuтuся, живучи з некоханою жінкою, і мyчuтu її своїм ставленням?

Значить, розлучення. Що ж, вона сильна, вона переживе. Але просто так вона його не відпустить. Маленьку пoмcтy він заслужив.

У той же вечір Женя зареєструвалася на тому ж сайті, що і чоловік, знайшла його і написала. Фотографію дівчина взяла з інтернету, трошки відфотошопила і була впевнена, що Артем клюне. І він клюнув.

Зав’язалося бурхлива листування. Чоловік в своїх повідомленнях розповідав, що він не одружений, готовий до серйозних стосунків і дітей. Усіляко розхвалював свій чудовий характер, чим до сліз смішив дівчину.

Вже вона-то добре знає, як складно під нього підлаштуватися. Зустрінемось? – Я тільки за, – повідомлення прийшло через пару секунд. – Але у мене в квартирі тимчасово проживає сестра, готується до вступних іспитів. Так що давай на нейтральній території, а вечір продовжимо в готелі.

– Та ну? – вирвалося у Жені після прочитання. – Чому ти так впевнений, що дівчина тут же погодиться піти з тобою в готель? Так будь-яка нормальна людина образиться подібній пропозицією! Хоча, мені це на руку.

– Так давай зустрінемося у мене вдома? Я живу в котеджі за містом, одна. Нам ніхто не завадить. – А сама думала, погодиться чи ні?

– Чудова ідея! – Артем явно зрадів. Швидше за все тому, що не доведеться витрачати зайві гроші. – Пиши адресу та час. Я примчуся на крилах любові.

О дев’ятій годині чоловік зробив вигляд, що його терміново викликали на роботу. Не зміг знайти ключі від машини і знехотя запитав дружину, чи не бачила вона в’язку.
– На тумбочці лежала, – Женя дивилася на чоловіка чесними очима, а сама в цей час стискала ключі в кишені. – Може, кіт поцупив? Просив його не чекати.

А дівчина і не думала його чекати. Навіщо? Вона провела цей час з користю – збираючи свої речі. Благо у неї була власна квартира, що дісталася їй від бабусі. Єдине, що вона після себе залишила – це заява на розлучення, яке лежить на самому видному місці.

А Артем приїхав додому лише вранці, шалено злий. Мало того, що дорога в одну сторону зайняла більше години, так ще і Анжели з сайту там не виявилося.
Адреса була реальнна, будинок теж.

Але ось жила в ньому далеко не те дівчина модельної зовнішності, що була на знімках. Двері йому відчинила жінка раза в три більша його самого. З одягу на ній був тільки напівпрозорий халат, і чоловік віддав би всі свої гроші, тільки щоб забути ту картину, яку побачив.

Та й взагалі, він ледве відбився від цієї жінки! Знову довелося викликати таксі, що б тільки виїхати з цього місця. Машину довелося чекати дуже довго, Артем навіть встиг замерзнути в своєму піджачку. А ще і водій виявився якимось дивним, і спочатку завіз його чорт знає куди.

Загалом, веселенька вийшла нічка. І тільки зайшовши в квартиру і побачивши заяву, яка лежала на столі, він зрозумів, хто стояв за всім цим жартом. Адже поруч на столі, губною помадою було написано… Помсту подають холодною.

Related Post

Він не зводив погляду з екрану телевізора, на екрані було його фотоВін не зводив погляду з екрану телевізора, на екрані було його фото

Мій друг втік з дому. Нещодавно йому виповнилося 16 років. Хлопець посварився з батьком. Чоловік постійно на хлопця кричав. Йому не подобалися друзі, захоплення і оцінки сина. Говорив, що він

Він так і сказав: – Однак зрада – найгірший вихід з будь-якої ситуаціїВін так і сказав: – Однак зрада – найгірший вихід з будь-якої ситуації

Людина, яка пішла на зраду, неминуче виявляється покараною. В першу чергу, вона втрачає спокій. Совість – найжорстокіший суддя зраднику. Зрада може не тільки вбити відносини, але іноді і людей, а