Перейти до вмісту

Їх мами були в шоці!!! Руслан та Оля познайомилися ще в дитинстві, а одружилися через 22 роки…

  • від

Я вірю в долю і також знаю, що від нас на нашому життєвому шляху залежить дуже багато чого!

Я розповім зараз всього про дві зустрічі, але для цих людей вони стали дуже важливими. Прочитавши, ви зрозумієте чому.

Невелике місто, тепле сонячне літо і зелені вулиці. На галявині, неподалік від звичайного дерев’яного будинку, русява дівчинка з очима кольору передгрозового неба, віком років чотирьох, пускає райдужні мильні бульбашки. Її мама, звичайно, поруч. Дитинство! Щастя!

З посмішками в очах йдуть перехожі, а діти стрибають, намагаючись зловити переливаються бульбашки, лопають їх долоньками і весело сміються. Радість!

Повз йшов чудовий малюк зі своєю мамою. В руках його пластмасова машинка. Побачивши, що відбувається, він просто зупинився. Гарний, синьоокий, темноволосий хлопчик майже відразу переключився поглядом на цю русяву дівчинку і не зводив з неї очей. Дівчинка, звичайно, теж помітила його і навіть перестала надувати бульбашки. Діти просто дивилися одне на одного, час ніби зупинився.

Мами почали усміхатися і перекинулися між собою парою фраз. Його мама сказала щось про те, яким він міг би бути нареченим, на що інша мама відповіла, що для нареченої вона зовсім ще мала. Хлопчик міцно тримав в руках свою машинку, боячись упустити, з серйозним виглядом взяв маму за руку, і вони пішли далі … Для мам в цій зустрічі не було нічого незвичайного, адже ніколи не буває так, щоб діти виросли, зустрілися знову і стали нареченим і нареченою. Правда?

Йшли роки, дівчинка, як і багато хто, мріяла про принца, а подорослішавши, вже розглядала кандидатури, гідні її. Але все йшло своєю чергою і може бути неспроста зустрічалися не ті. Але де ж той придуманий принц? Він повинен бути особливим, думала вона …

Він з’явився раптово, без жодних попереджень, притому серед простого дня, трохи снігового листопадового дня. Стріла Амура потрапила в синьоокого і абсолютно незнайомого дівчині брюнета!

Яким дивним чином склалися обставини, що він виявився саме в той час і в тому місці? Ця зустріч випадкова і невипадкова одночасно: але вона була доленосною!

Він дивився на дівчину і не зводив з неї очей … Усе залежало на той момент від нього, але він виявився хлопцем не з боязких, зробив перший крок і познайомився з нею. А потім багато чого залежало від неї: чи зрозуміє вона, що він і є той самий – особливий?

Вони стали спілкуватися, потім спілкування перейшло в часті вечірні прогулянки удвох. Вона намагалася холоднокровно придивлятися, а чи точно він її доля? Адже помилитися не можна!

Але вона й не помітила ту грань, коли їхні стосунки переросли у щось більше, ніж просто дружба. Це точно любов!

Як ви вже здогадалаися, вони познайомилися ще тоді, в дитинстві….