Їй 30 років, в розлученні, одна виховує п’ятирічну дочку. Коли я її побачив, вона відразу ж мені сподобалася зовні. Вона дуже красива і приваблива. Я став намагатися частіше спілкуватися з нею. Дізнавшись її як людину, я зрозумів, що закохався. За все моє життя у мене такого ніколи не було. Я зустрічався з жінками, з двома жив, але створити сім’ю так і не вийшло

Півроку тому до нас на роботу повернулася дівчина, яка працювала ще до мого приходу. Я багато чув про неї, як про грамотного фахівця і добру людину.

Їй 30 років, в розлученні, одна виховує п’ятирічну дочку. Коли я її побачив, вона відразу ж мені сподобалася зовні. Вона дуже красива і приваблива. Я став намагатися частіше спілкуватися з нею. Дізнавшись її як людину, я зрозумів, що закохався.

За все моє життя у мене такого ніколи не було. Я зустрічався з жінками, з двома жив, але створити сім’ю так і не вийшло. Я шукав ту особливу, і нарешті, знайшов її.

Ми спілкувалися, як приятелі, але моя симпатія зростала. Я став робити їй натяки, на які як мені здавалося, вона відповідала фліртом. Потім я зізнався їй у коханні і запропонував бути разом. Вона відповіла невизначено, пославшись на різницю у віці в 15 років. Я знав, що у неї є чоловік, але вони просто зустрічаються, без зобов’язань.

Минуло ще трохи часу, і я зажадав конкретної відповіді. Вона відмовила. Я впав в депресію спочатку, але вирішив не здаватися. Після Нового року я дізнався, що вона стала жити з цим чоловіком.

З’ясував інформацію про нього (він теж колись тут працював). Нікчемна людина, розведений, з двома дітьми від попереднього шлюбу. Ясна річ, що він її не любить, а просто використовує.

У підсумку ми з нею посварилися. Я потім вибачився, вона пробачила.
Перед 23 лютого ми відзначали корпоратив на роботі і всі випили. Вона не звертала уваги на мене, спілкувалася з іншими і випила з одним колегою на брудершафт.

Мене це розлютило, і я не витримав, обізвав її при всіх нехорошими словами і пішов додому. Я знаю, що вчинив негідно і каюсь тепер.

Начальник викликав мене до себе і попередив, що якщо я ще раз ображу її, то мене переведуть на інший об’єкт. Вона більше не хоче зі мною розмовляти і спілкуватися.

Напевно її співмешканець постарався, щоб очорнити мене ще більше в її очах. Що тепер робити, я не знаю.

Для мене велике щастя просто навіть бачити її. Але я хочу більшого. Хочу, щоб вона стала моєю, хочу серйозних стосунків. Я дійсно люблю її і знаю, що я їй теж небайдужий.

У мене є думки звернутися, щоб зробили приворот або одворот на того чоловіка. Знаю, що це гріх, але іншого шляху не бачу.

Related Post

Мені прикро, що на рівному місці мене оббрехали і хочуть виставити мегерою, якою я не єМені прикро, що на рівному місці мене оббрехали і хочуть виставити мегерою, якою я не є

Ми із чоловіком не живемо разом вже рік після великої сварки. Є дитина. Дружина його брата одразу мене зненавиділа, заздрить мені і не приховує цього. Вона живе зі свекрухою, а

З пацієнтки в дружини. Як я будучи лікарем зустів свою кохану, яка переїла квашеної капустиЗ пацієнтки в дружини. Як я будучи лікарем зустів свою кохану, яка переїла квашеної капусти

Живу в невеликому місті і викликати таксі з трьох до п’яти ранку дуже проблематично. Чому я це знаю? Ну є один цікавий випадок з лікарської практики. У 2016 році на