Її на збереження хоч на весь строк можуть покласти

Все, Дарині вже було не сила сваритися з дітьми. Кожен норовив вивести її з себе, кожен хотів образити і вколоти, показати свій характер, значимість. Свекруха разом з мамою приходили і постійно повчали як жити, чоловік був вічно всім незадоволений, все не так, а вона втомилася.

Тоді в її голові з’явився план. Все просто, їй треба, треба захворіти. Але чим, і як, як захворіти так, щоб її не смикали по дрібницям. Тут же вона згадала про свою подругу, яка працює гінекологом в лікарні. Подзвонила, домовилися про зустріч.

-Привіт, Сонь, в мене до тебе справа, розумієш, мені треба захворіти, а ще краще в лікарню потрапити. Допоможи по старій дружбі. -Даш, розумієш, не можу я так, але можна тебе покласти на діагностику, аналізи різні, може заразом і вітаміни якісь проколемо.

Даша лягла в лікарню, повідомила своїм, що в неї там все серйозно, а сама кілька тижнів відлежувалася на лікарняному ліжку. Таки вмовила Соньку.

Але її не виписали, тому що затримка місячних була вже 5 днів, дивно, бо вітаміни мали б допомоги, а не збити цикл. Так як лежала в гінекології відразу і зробили УЗД.

Чоловік звісно був радий, особливо новині про те, що там двійня, але він благав вже дружину повернутися додому, вдома був апокаліпсис.

Діти голодні, немиті мама втомлена, свекруха вже зеленого кольору. Дарія зайшла в будинок і сказала, що якщо її не берегтимуть і будуть мотати нерви, вона повернеться в лікарню, її на збереження хоч на весь строк можуть покласти, і будуть всі сидіти тут без неї.

В будинку стало тихо. Старший син намагався протестувати, але після того як Дарина дістала з шафи валізу і почала складати туди халат і тапки, всі знову заспокоїлися.

Related Post

Плов у мультиварці з індичкою – найкращий корисний плов для хозяйкиПлов у мультиварці з індичкою – найкращий корисний плов для хозяйки

У нашій родині цей плов розлітається на ура! Він корисний і смачний. Справжня східна страва з м’ясом, рисом та прянощами славиться смаком та ароматом. Готуючи плов у мультиварці, а не