Її на збереження хоч на весь строк можуть покласти

Все, Дарині вже було не сила сваритися з дітьми. Кожен норовив вивести її з себе, кожен хотів образити і вколоти, показати свій характер, значимість. Свекруха разом з мамою приходили і постійно повчали як жити, чоловік був вічно всім незадоволений, все не так, а вона втомилася.

Тоді в її голові з’явився план. Все просто, їй треба, треба захворіти. Але чим, і як, як захворіти так, щоб її не смикали по дрібницям. Тут же вона згадала про свою подругу, яка працює гінекологом в лікарні. Подзвонила, домовилися про зустріч.

-Привіт, Сонь, в мене до тебе справа, розумієш, мені треба захворіти, а ще краще в лікарню потрапити. Допоможи по старій дружбі. -Даш, розумієш, не можу я так, але можна тебе покласти на діагностику, аналізи різні, може заразом і вітаміни якісь проколемо.

Даша лягла в лікарню, повідомила своїм, що в неї там все серйозно, а сама кілька тижнів відлежувалася на лікарняному ліжку. Таки вмовила Соньку.

Але її не виписали, тому що затримка місячних була вже 5 днів, дивно, бо вітаміни мали б допомоги, а не збити цикл. Так як лежала в гінекології відразу і зробили УЗД.

Чоловік звісно був радий, особливо новині про те, що там двійня, але він благав вже дружину повернутися додому, вдома був апокаліпсис.

Діти голодні, немиті мама втомлена, свекруха вже зеленого кольору. Дарія зайшла в будинок і сказала, що якщо її не берегтимуть і будуть мотати нерви, вона повернеться в лікарню, її на збереження хоч на весь строк можуть покласти, і будуть всі сидіти тут без неї.

В будинку стало тихо. Старший син намагався протестувати, але після того як Дарина дістала з шафи валізу і почала складати туди халат і тапки, всі знову заспокоїлися.

Related Post

Не можу забути курортний роман Справа була два роки тому. Поїхала на відпочинок з подругою, нічого подібного не планувала і закохаласяНе можу забути курортний роман Справа була два роки тому. Поїхала на відпочинок з подругою, нічого подібного не планувала і закохалася

Жили в одному готелі з компанією хлопців. Звісно, познайомилися, почали разом їздити на екскурсії, ходити до моря, проводити вечори. Спочатку просто спілкувалися компанією, всі дорослі, пристойні, нічого незвичайного не було.

Чоловік зовсім не може забезпечити родину, я вже хочу подати на розлученняЧоловік зовсім не може забезпечити родину, я вже хочу подати на розлучення

Я вийшла заміж рік тому і одразу завагітніла, нам дуже хотілося дитину. Чоловік працював, зарплатня була маленька але ми думали що потягнемо. Він іноземець, орендував нам квартиру поруч із його