З чоловіком 5 років разом, він мені каже, що тарілки з двох сторін миють тільки дивні люди, що нормальні люди миють одну сторону, з якої їдять. Каже, що так роблять всі його друзі, родичі, і взагалі всі

Що ж я роблю не так !? Цим питанням я задаюся кожен раз, коли виникає проблема нерозуміння в наших відносинах з чоловіком, з яким ми вже 5 з половиною років.

Познайомившись з ним свого часу, я не надала значення моментам у сварках, коли чула на свою адресу, що я дивна. Що ні в кого в житті немає таких прикладів і доказів, як у мене. Що я живу в якомусь своєму світі, де все дуже ідеально.

А тепер послідовно. Колись при знайомстві я б не сказала, що він був якимось поганцем. Але до знайомства з ним я завжди спілкувалася в таких компаніях, де при дівчатах не лаялися, мої попередні стосунки не припускали образ.

Я навіть не кажу про мат, а про підвищення голосу в загальному, про образи, наприклад дивна, дурна, меркантильна. Погодьтеся, таке залишається в пам’яті.

Так ось, потрапивши в його компанію я спочатку взагалі здивувалася. Гульки, лайка через слово, дуже убогий словниковий запас, я просто не знала про що говорити з його друзями, погано говорять за спиною про дружин.

Він як то різко на їх фоні відрізнявся, я так і не зрозуміла, що ж він з ними дружить то з дитинства. Знову я не надала значення. Просто сказала, що не буду з ним в його компанії з’являтися.

Трохи я якось відволіклася. Так ось я вже боюся ділитися своїми думками, тому що він може з них роздути скандал, після якого я відчуваю себе якоюсь не нормальною чи що.

Звичайно це не стосується лише гулянь.

Але ось сьогодні знову виникає непорозуміння з нічого. Ми зайшли до його друга. Вони сидять з дружиною і зі свекрухою з хмільним напоєм.

Тут же маленька дочка, а я по приходу додому висловила здивування: ну треба ж, я не бачила говорю за своє життя, щоб так всією сім’єю засідали.

У мене не було таких знайомих. І чую у відповідь: “так ти взагалі чи ні з ким за своє життя не спілкувалася? Щас всі майже так живуть. Думаєш якщо батьки в тебе не розважаються, так у всіх? Знову ти у своєму світі? Ти де таких ідеальних людей то бачиш? Так, ти звичайно дивна. Я ось коли від тебе такі речі чую, починаю замислюватися як ось нам спілкуватися”.

І все в такому дусі. Щоб не пов’язувати з гулянками приведу приклад з посудом.

Я мию посуд ретельно з двох сторін.

Він: ніхто так не робить! У всіх з тильного боку тарілки брудні. Звідти ж не треба їсти. Навіщо бути такою педантичною?

Я: А як же? Ось спеціально у подруги в гостях була подивилася. Теж миє з двох сторін.

Він: так це у тебе подруги просто такі ж як ти!

Ну й ось так в багатьох речах.

Related Post

Життя змусило переступити поріг дитбудинку, так я зустріла свою 5-річну копіюЖиття змусило переступити поріг дитбудинку, так я зустріла свою 5-річну копію

Аня вийшла з кабінету чергового лікаря. Вона вже втратила ним рахунок. Їх було так багато, але говорили вони однаково: «Шансів на материнство немає. Нічого не можна зробити». Максим побачив порожні

Ще з садочку Вадим не знав, як завойовувати увагу дівчатЩе з садочку Вадим не знав, як завойовувати увагу дівчат

За прожите мною життя, я мав безліч усіляких відносин з протилежною статтю, але як не крути всі романи закінчувалися не вдало, швидше за все з моєї вини, а може це