З чоловіком ми прожили щасливих сімнадцять років, але нещодавно я дізналася, що у нього з’явилася інша жінка. Він зустрічається зі своєю співробітницею

З чоловіком ми прожили щасливих 17 років, але нещодавно я дізналася, що у нього з’явилася інша жінка. Він зустрічається зі своєю співробітницею.

Ми маємо багато друзів. Деякі залишилися ще з інституту, інші приєдналися до нашої компанії протягом років. Особливо близько мій чоловік товаришує з Микитою. Він молодший за нас на пару років і досі неодружений.

Говорить, що ще не зустрів жінку своєї мрії. Микита та мій чоловік працюють в одній установі, та часто їздять разом на рибалку. Саме він і розповів про зраду чоловіка.

Микита давно виказує мені знаки уваги. Часто каже, що якби я не була одружена, він обов’язково запропонував би мені руку та серце. Якось зізнався, що я є втіленням його ідеальної жінки. Я посміялася і сприйняла це, як жарт, хоч він стверджував, що говорить серйозно.

Коли Микита сказав, що бачив мого чоловіка з його колегою Ольгою, я не сприйняла це серйозно. Ну, бачив і що тепер. Вони просто йшли разом додому, бо Ольга мешкає на сусідній вулиці.

Потім Микита сказав, що бачив їх, але вже в кафе. Це почало мене турбувати. Вирішила простежити за чоловіком. Звичайно, мені було соромно підглядати за ним, але просто поговорити я боялася.

Знаю характер свого чоловіка, він ніколи не зізнався б у зраді. Він би юлив, вигадував усілякі відмовки, а потім сказав би, що я себе накручую. Тому треба було застати їх на місці злочину.

Вийшовши з роботи, мій чоловік та Ольга попрямували до найближчого кафе. Я підсіла за їхній столик і почала випитувати про їхні стосунки. Чоловік ніяковів, а Ольга червоніла. Вони не зізналися, сказали, що обговорюють робочі моменти, але я все зрозуміла без слів.

Вдома чоловікові влаштувала скандал, він обізвав мене ревнивою дурепою, сказав, що я все вигадала. Я вискочила з дому, та набрала Микиту. На той момент мені здавалося, що він зрозуміє мій стан. Він запросив мене прогулятися.

Ми пройшлися містом, зайшли до кафе, а потім до нього додому. Ночувати додому я не повернулася. Це була моя маленька помста! Чоловікові я потім сказала, що ночувала у мами.

Я начебто і помстилася, й повинна відчувати полегшення, але його немає. Чоловіка кохаю і не хочу втрачати. Те, що в них з Ольгою надовго затягнуться стосунки, не вірю. Я знаю його характер, він любить сім’ю і не залишить нас із дочкою. Це, можна сказати, просто криза середнього віку.

І ще я не знаю, як тепер дивитимуся у вічі Микиті. Він сподівається на продовження нашого тісного спілкування, а я не хочу. Дуже переживаю, що він зі злості розповість про все моєму чоловікові. Сподіваюся лише на його порядність!

Як довести Микиті, що я кохаю чоловіка, а з ним була, щоб помститися? Я знаю, що його це сильно образить, та роздратує, але іншого виходу не бачу…

You cannot copy content of this page