З чоловіком проживаємо разом 11 років, і все було добре до одного моменту… Почну з того, що наше коло спілкування це теж сім’ї з дітьми, вони є нашими друзями. Всі свята чи інші події відзначаємо разом, і жодних поганих думок не було щодо один одного

З чоловіком проживаємо разом 11 років, і все було добре до одного моменту… Почну з того, що наше коло спілкування це теж сім’ї з дітьми, вони є нашими друзями. Всі свята чи інші події відзначаємо разом, і жодних поганих думок не було щодо один одного.

Сталося так, що рік тому я почала помічати дивну поведінку між моїм чоловіком та однією зі знайомих нашого кола (у неї теж є чоловік і дитина). Особливого значення я не надала цій поведінці, але почала пильно придивлятися, тому що було якось не спокійно. Перед новим роком вирішили всі зібратися та посидіти своєю компанією, ми прийшли з чоловіком та донькою.

Було весело, і час пройшов швидко, дочка захотіла спати, і ми почали збиратися додому. Коли вже одягнулися, чоловік сказав, що не піде і ще трохи посидить! Ну ми й пішли з донькою вдвох. Йшла додому, а всередині було неспокійно, щось було не так. Дійшли вже до хати, роздяглися, дочку спати поклала, а сама сіла за комп’ютер, вирішила дочекатися чоловіка.

Зайшла до соц. мережі, а там виявилося сторінка чоловіка збережена, і що я там побачила – він сидить і листується з нашою спільною знайомою, і листування аж ніяк не дружнє. Я розлютилася і почала нервувати, вирішила йти назад. Благо, мій брат був удома, і було, з ким залишити дочку. Швидко зібралася і пішла назад.

Приходжу я туди, і, звичайно, починаю на них кричати та з’ясовувати, що це таке було. Вони дивилися на мене як на дурну і казали, що я все неправильно зрозуміла, і це дружнє листування. І до того ж переконувати мене стали й всі інші сімейні пари.

Єдине, що її чоловіка там не було, він би теж не оцінив таку “дружбу”. Ну і зрештою, вони мене переконали, що я не права, і я трохи заспокоїлася, але все одно ніяково було від прочитаного.

Все налагодилося, забули цей інцидент неприємний, як раптом натикаюсь знову на листування, через рік. І там вже точно не дружній посил, як мене запевняли. Поцілунки, і як вони один за одним сумують, і таке інше.

Я була в сказі та показала всім ці листування, щоб більше не вважали, що я дуже перебільшую і вигадую. Сказати, що вони були шоковані, це нічого не сказати. Всі думали, що вони просто товаришують, як і всі. Звичайно ж, всі з ними посварилися, і я з чоловіком теж вирішила подати на розлучення, і нехай дружить далі.

Звичайно, просить вибачення і каже, що вона йому не потрібна, що просто хотілося спілкування, я найкрасивіша і кохана в нього стала. Тільки раніше про це думати потрібно було, перш ніж подругу таку заводити.

Дійшла висновку, що чоловік і жінка в принципі дружити не можуть, тим більше якщо у них є свої сім’ї. Та й взагалі друзів немає, є лише знайомі. Будьте пильніші, якщо так само дружите сім’ями.

You cannot copy content of this page