З чоловіком стали чужими одне одному, і все це після народження дітей

Хочу розповісти Вам свою історію, щоб виговоритися, бо більше нема кому.

Зустріла чоловіка своєї мрії. Познайомилися ми в лісі, якось несподівано, коли я гуляла зі своїм собакою. Потім він мені розповів про свою симпатію, що влітку побачив як я гуляю в лісі, і я йому сподобалася.

Взяв у мене телефон, смс різні надсилав з жартами. Коли я захворіла, він приніс банку меду та ліки, щоб я одужала.

Я, звичайно, оцінила це, і подумала, що якщо він про мене так дбає, значить, любить і небайдужий. Потім тихенько ми почали зустрічатися, цілуватися, він водив мене в кіно, я потихеньку закохувалась у нього, забувши про подруг і про все. Можна навіть сказати розчинилася в ньому на рік, ми були одним цілим.

Через деякий час у нас почалися суперечки та сварки, з приводу і без, то зустрічалися, то розходилися. А через декілька місяців я завагітніла, і звичайно переживала, що дитина виховуватиметься без батька, проте він мене запевнив, що все буде добре.

Майже одразу запропонував вийти за нього заміж, я погодилася. Його батьки були раді, що дорослий син нарешті одружується, але прописувати дитину на їхній території не дали, я прописала у себе, у своїх батьків.

Були у нас різні стосунки — то все супер, то зовсім погано. І переважно проблема була в його інтересі до комп’ютерних ігор. На мої прохання чимось допомогти, він відповідав, що зараз зробить, і так лежав без діла довгий час. Потім я народила другу дитину.

До дітей він ставиться добре, але майже ними не займається, допомагає мені з-під палиці. Інтим є, але стосунків якихось дружніх немає, хоч я намагалася з ним їх побудувати, розмовами та образою не допомагає.

Що змінило його ставлення до мене, не знаю. Боюся, що завагітніла втретє, прийняла пігулку екстрену, але чомусь відчуваю, що в мені щось змінилося, є ніби якісь рухи всередині, хто вагітний був, знає.

З чоловіком стосунки — ми як співмешканці, але дитину хочу залишити, і дай Боже виховаю сама, хоч вагітність під питанням. Як мені вчинити? З чоловіком стали чужими одне одному, і все це після народження дітей, думаю про розлучення.

Тільки дітей шкода, не хочу робити їм боляче, і щоб вони за помилки батьків відповідали. Як вчинити? Може, була в когось така ситуація, хто підкаже.

Related Post

Мені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’ївМені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’їв

У Галки моєї чоловік золото, нічого не шкодує для неї, та є в нього одна, так би мовити особливість, він все записує. І якщо раніше я просто любувалася і надивитися

Я не знаю як сказати сестрі, всю правду про її чоловіка. Але він постійно обманює їїЯ не знаю як сказати сестрі, всю правду про її чоловіка. Але він постійно обманює її

У мене є старша сестра, вона одружена, має двох донечок. Чоловік сестри прийшов до нас із чоловіком на роботу (тимчасово), бо взимку у його сфері роботи немає. Я не хотіла,